Xiaomi slaví 10. výročí slevami, Poco F2 Pro má rekordně nejnižší cenu!

Xiaomi slaví letos 10. výročí od svého založení a tuzemské zastoupení tohoto výrobce při této příležitosti přispěchalo se zajímavou slevovou akcí, díky které můžete významně ušetřit.

Během krátké doby mezi nejpopulárnější

V Česku zažívá Xiaomi raketový růst. Během tří let značka nabyla obrovské popularity a pevně se zakotvila na tuzemském trhu. A protože deset let působení firmy na globálním kolbišti je významný milník, máme tu hodně zajímavou akci.

Smartphony v akci

V rámci speciálního eventu zlevňuje například smartphone Poco F2 Pro. Zákazníky láká na 6,67palcový displej, výkonný Snapdragon 865, nebo kvalitní zadní fotoaparát. Váš může být za pěkných 11 999 Kč. Upřesněme, že se jedná o variantu 6 GB + 128 GB.

Dalším zlevněným smartphonem je Mi Note 10. V nabídce má Snapdragon 730G, masivní baterii článku 5 260 mAh nebo pěkný 6,47palcový Super AMOLED displej. Nová cena je 12 999 Kč s DPH.

Nižší cenu mají i produkty chytré domácnosti. Mi Router 4C stojí nyní jen 499 Kč a nižší cenu má i dvojice robotických vysavačů. Mi Robot Vacuum Mop přijde na 6 490 Kč, zatímco Mi Robot Vacuum Mop P na 8 990 Kč.

Xiaomi slaví 10. narozeniny | foto: Xiaomi

Sleva na produkty neplatí jen na e-shopu Xiaomi, ale i u všech dalších prodejců. Akce trvá od 17. do 30. srpna.

Všechny výrobky si můžete prohlédnout nejen u největších prodejců elektroniky, ale i v Mi Storech po celé České republice. Letos byly nově otevřeny dvě prodejny ve Frýdku-Místku a v Kladně. Celkem má síť již 7 prodejen a chystá se otevření dalších poboček.

Total
27
Shares
1 komentář
  1. “Slavíme nesmírně významné jubileum, takže jako úžasný dárek svým zákazníkům nabízíme produkty s nižším odbytem za zhruba stejnou cenu jaká byla předtím!”

    Právě jsem se díval na heuréku, ten Poco F2 Pro je k mání za cenu kolem 12 tis. už asi měsíc a půl, Mi Note 10 je levnější už přes půl roku (přičemž teď se dá koupit o dva a půl tisíce levněji). Ty “akce” čínských výrobců jsou fakt na přeshubu 😀

Comments are closed.