Xiaomi 12T

Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ bude mít výbavu nejlepších telefonů na trhu. Cenu jen poloviční

  • Do prodeje se chystá řada Redmi Note 13 Pro
  • Zaujme prvotřídní výbavou i přátelskou cenou

Společnost Xiaomi se chystá zatopit konkurenci ve vyšší střední třídě, kam co nevidět vyšle na zteč nové modely série Redmi Note 13 Pro. Podle nejnovějších informací bude model 13 Pro+ dostupný i ve variantě s čipy, které jsou obecně určeny pro prémiové a vlajkové telefony, nikoliv pro mobily střední třídy.


Nepřehlédněte: Výpočty vědce NASA zmátly. Podle všeho jsme uzavřeni v obrovské bublině z temné hmoty


Note 13 Pro+ s nejlepšími čipy na trhu

V příspěvku, který se objevil na mikrobiologu Weibo, čínský výrobce napsal, že chytrý telefon Redmi Note 13 Pro+, tedy nejvyšší variantu v nové řadě, nabídne zákazníkům i s 16 GB operační paměti (typ LPPDR5) a 512GB úložištěm (UFS 3.1).

Na stránce se také objevila upoutávka na 120W rychlé kabelové nabíjení a baterii s kapacitou 5 000 mAh, přičemž běžná verze Pro se bude držet pomalejší rychlosti nabíjení, tedy hodnoty 67 W.

Přední strana obou chystaných smartphonů bude převážně plochá, jen s 2,27 milimetru tenkým rámečkem okolo a jedním průstřelem pro přední fotoaparát. O výkon se postará osmijádrová čipová sada Dimensity 7200 Ultra, zatímco na čelní straně uživatele uvidí 6,67palcový OLED displej s maximálním jasem 1800 bitů a špičkovou technologií stmívání 1920Hz PWM Dimming. Tahákem telefonů bude také 200Mpx hlavní fotoaparát.

Největší neznámou těchto zařízení je momentálně to, kolik budou stát (obvykle kolem 15-17 tisíc) a kdy bychom je mohli očekávat na mezinárodním trhu. 

Redmi Note 12
Zdroj: Xiaomi

Mohou se stát bestsellerem

Jako první se určitě dočkají zákazníci v Číně a v dalších asijských regionech, například Malajsii a Singapuru. Nezbývá než doufat, že Evropané nebudou čekat dlouho, protože zveřejněné specifikace vypadají slibně a telefony Redmi Note 13 Pro by mohly otřást přeplněným trhem vyšší střední třídy, kde je v posledních měsících poměrně nuda.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Xiaomi, zdroj: GSMArena

Total
0
Shares