Xiaomi Civi 2

Xiaomi jde do trháku. V chystání je telefon s 210W nabíjením, nejrychlejším na světě!

  • Xiaomi chystá další bestseller
  • Co nevidět dorazí Redmi Note 12
  • Opět vsadí na zajímavý poměr cena/výkon
  • Vrcholný model dostane 210W nabíjení

Xiaomi nedávno představilo 210W nabíjení, se kterým momentálně veškerou konkurenci nechává daleko za sebou. A že nezůstalo jen u „papírového“ představení naznačuje velmi čerstvá informace.

Xiaomi opět zrychluje

Populární NotebookCheck avizuje, že v tento okamžik sympatický čínský brand chystá tři nové telefony oblíbené řady Redmi. Ta, jak víte, se povětšinou pyšní více než zajímavým poměrem cena/výkon. A ani v tomto případě by tomu nemělo být jinak.

Redmi Note 12 oproti původním předpokladům nakonec nedorazí zkraje příštího roku, nýbrž ještě letos. Server s odkazem na čínskou sociální síť Weibo dále dodává, že bychom se měli dočkat tří modelů: základní varianty a Redmi Note 12 Pro, resp. 12 Pro+.


Nepřehlédněte: NASA vám zanechala na vyhledávači Google tajný vzkaz, který můžete odemknout zadáním speciální fráze


Telefon 180W nabíjení
Ilustrační / Zdroj: FONETECH.CZ

Zatímco první dva dostanou (i na dnešní poměry) velmi, velmi svižné 120W dobíjení, vrcholná verze se bude pyšnit raketovým 210W nabíjením.

Raketové 210W nabíjení

A aby toho nebylo málo, tyto smartphony se už stihly mihnout i v databází 3C. V té jsou zalistovány (to je ale náhoda) tři telefony s kódovým označením 22101316UCP, 22101316C a 22101316UC, jež by měly být určený pro evropský trh.

Z dalších specifikací nová řada nabídne 120Hz AMOLED displej, plochý rámeček à la iPhone, infraport, NFC, Bluetooth 5.3, baterii s kapacitou 4 500 až 5 000 mAh a samo sebou nejnovější Android 13.

Zdroj náhledové fotografie: Ilustrační / Xiaomi, TZ

Total
0
Shares