Lahůdka v podání Xiaomi a stavba robota ze součástek telefonů Redmi K40 Pro

Xiaomi postavilo Terminátora ze tří telefonů Redmi K40

  • Rozpitvali tři telefony Redmi K40 GE, aby mohl filmový Terminátor znovu ožít
  • Xiaomi stavbou robota popřálo známému čínskému herci k narozeninám

Už jste viděli, jak se trojice chytrých telefonů Redmi K40 v herní edici promění v bojového robota z budoucnosti? My také ne! Tedy platilo to až do dnešního dne. To, co předvedlo Xiaomi, na to právě koukáme s otevřenou pusou.


Nenechte si ujít: Xiaomi Mi 12: Snapdragon 898, foťák pod displejem a 200W nabíjení


Značka Xiaomi platí dlouhodobě za technologickou špičku a některé její smartphony proto občas nabízejí i něco víc než konkurence. Známá je také tím, že si čas od času dokáže vystřelit z čínských rivalů. Ale vážně jsme netušili, že ze součástek tří svých mobilů dokáže sestavit ikonického robota.

Rozebrali tři mobily Redmi K40

Celou věci Xiaomi, respektive Redmi, vypromovalo na mikroblogu Weibo. Ve videu můžeme vidět demontáž tří telefonů Redmi K40 v herní edici, které jsou rozebrány na součástky. Ty pak jsou použity pro stavbu Terminátora v podobě oblíbeného čínského herce Wanga Yiba.

Pro ty, kteří to nevědí, tak Wang Yibo je v Číně ambasadorem značky Redmi. V příspěvku na Weibo společnost uvedla, že k sestavení robota bylo zapotřebí tří smartphonů, z nichž následně bylo použito 600 součástek. Kompletace modelu pak zabrala 90 dní, tedy bezmála tří měsíce.


Nenechte si ujít: Redmi K40 Gaming Edition: první telefon Xiaomi bez Google služeb


Filmová legenda ožívá

Při pohledu na video můžeme spatřit, jak jsou telefony ručně rozebrány a na 3D tiskárně se mezitím zhmotňuje realistická podoba obličeje Wanga Yiba. Xiaomi se nedá upřít inspirace ikonickým Terminátorem, kterého ve filmu ztvárnil herec Arnold Schwarzenegger. Jinými slovy, zatímco jedna polovina modelu znázorňuje lidský obličej, druhá obsahuje různé části telefonů K40 Game Edition, které tu suplují robotickou kostru „uschovanou“ pod kůží. Snad měl Wang Yibo z robota radost. Xiaomu mu ho totiž věnovalo jako dárek k narozeninám.

Total
0
Shares