Xiaomi POCO X4 GT

Xiaomi POCO F4 GT je splněným snem každého hráče. No uznejte sami

  • Xiaomi chystá další herní raketu
  • Poco F4 GT bude brutálně výkonný
  • Jde o telefon pro nejnáročnější

Když si nevystačíte s málem a chcete ze sebe vydat to nejlepší, musíte si mnohdy sáhnout hluboko nebo vysoko (jak se to vezme). A to je případ i Xiaomi, které prostě v dohledné době ne a ne šlápnout na pomyslnou brzdu.

Každým okamžikem očekáváme příchod nové vlajkové řady Xiaomi 12 do Česka. Také se špitá o neotřelém telefonu MIX 5 a momentálně se na internetu hodně skloňuje jméno další zajímavé novinky.

Xiaomi POCO F4 GT

Vlastně, zajímavé je docela slabé slovo. Už při zmínce procesoru Snapdraon 8 Gen 1, ultra výkonného křemíku postaveného na 4nm litografii, jeden okamžitě vytuší, že tohle zařízení nebude pro čajíčky. A jméno telefonu? POCO F4 GT. Ten bude mít spadeno zvláště na herní nadšence.


Nepřehlédněte: Do Česka zamíří další skvělý telefon. Je to parádní žiletka Xiaomi 12 Lite


Zmíněný čipset, který snese srovnání s Apple A15 Bionic, doplní minimálně 12 GB RAM a 256 GB paměti. Kapacita baterie? 4 500 mAh s podporou raketového 120W dobíjení. Displej? 6,67″ Super AMOLED se 120Hz obnovovací frekvencí a 720Hz odezvou na dotyk.

Fotoaparát nebude do počtu!

Fotoaparáty? Na zádech se objeví fotosestava v následujícím složení: hlavní 64Mpx IMX 686 od Sony s optickou stabilizací, dále 13Mpx ultra-širokáč a 2Mpx makro. Na přední straně bude umístěna 20Mpx selfie kamerka IMX596 opět od Sony. Evropská premiéra POCO F4 GT stejně jako další novinky POCO X4 Pro údajně proběhne už 28. února.

Zdroj náhledové fotografie: tisková zpráva Xiaomi (ilustrační)

Total
0
Shares