Xiaomi POCO X4 GT

Xiaomi POCO F4 GT bude nadupaná herní mašina za pusu. O telefonu víme vše

  • Xiaomi chystá další herní raketu
  • Poco F4 GT bude brutálně výkonný
  • Jde o telefon pro nejnáročnější

Když si nevystačíte s málem a chcete ze sebe vydat to nejlepší, musíte si mnohdy sáhnout hluboko nebo vysoko (jak se to vezme). A to je případ i Xiaomi, které prostě v dohledné době ne a ne šlápnout na pomyslnou brzdu.

Každou chvíli nás totiž zásobuje dalšími a dalšími novými telefony a nejinak tomu tomu bude i nyní. Už za několik hodin populární Číňan představí docela žhavou novinku.

Xiaomi POCO F4 GT

Už při zmínce procesoru Snapdraon 8 Gen 1, ultra výkonného křemíku postaveného na 4nm litografii, jeden okamžitě vytuší, že tohle zařízení nebude pro čajíčky. Xiaomi POCO F4 GT má totiž spadeno zejména na herní nadšence.


Nepřehlédněte: Pomoc Ukrajině za volantem: Vyrazili jsme za Lvov a přivezli dva uprchlíky, Poláci nás na hranici „svlékli do naha“


Zmíněný „procák“, který snese srovnání s Apple A15 Bionic, doplní 8/12 GB RAM a 128/256 GB paměti. Kapacita baterie? 4 700 mAh s podporou raketového 120W dobíjení. Displej? 6,67″ Super AMOLED se 120Hz obnovovací frekvencí a 720Hz odezvou na dotyk.

Fotoaparát nebude marný

Fotoaparáty? Na zádech se objeví fotosestava v následujícím složení: hlavní 64Mpx IMX 686 od Sony s optickou stabilizací, dále 13Mpx ultra-širokáč a 2Mpx makro. Na přední straně bude umístěna 20Mpx selfie kamerka IMX596 opět od Sony. Evropská premiéra  Xiaomi POCO F4 GT se uskuteční zítra 26. dubna.

Zdroj náhledové fotografie: tisková zpráva Xiaomi (ilustrační)

Total
22
Shares
4 komentářů
  1. Jak můžete napsat, že víte všechno, ale nezmínit se o ceně?

    1. Můžu, protože jsem od*ot. Díky za echo. Startovací cena by mohla být kolem 12 tisíc bez DPH. Díky a pěkný den 👍

  2. Zdravím. Píšete že má mít Poco F4 GT hlavní fotoaparát s optickou stabilizací, jinde jsem ale četl že optickou stabilizací mít nebude, jak to tedy je, pokud bude, tak je to hodně žhavý kandidát na můj nový mobil…

Comments are closed.