Xiaomi

Xiaomi boří zažité stereotypy. Nový herní telefon bude mít i špičkový fotoaparát

  • Xiaomi chystá několik novinek
  • Z nich vyčnívá Redmi K50 Gaming Edition 
  • Herní telefon bude mít skvělý foťák

Jméno Xiaomi znovu silně rezonuje na internetu a sociálních sítích. Může za to několik chystaných telefonů, z nichž asi nejvíce vyčnívá herní dělo Redmi K50 Gaming Edition. Smartphone nabídne skvostnou výbavu, vysoký výkon, pokročilé chlazení nebo fantastický displej, který téměř nemá obdoby.

Nové Xiaomi už brzy

Ten se totiž pyšní nejen 120 hertzy a 480Hz odezvou na dotyk, ale i PWM dimmingem pracujícím na na kmitočtu 1 920 hertzů, což je de facto vylepšená ochrana proti blikání při nižším jasu (ocení zejména citlivější jedinci). Dohromady obrazovka posbírala 15 rekordů a získala hodnocení A+ od renomovaného DisplayMate.


Nepřehlédněte: Exkluzivně v Česku. Změřili jsme výkon nového Samsungu Galaxy S22


Ještě si v rychlosti projdeme i ostatní specifikace: výkon obstará vlajkový procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 doplněný o 8/12 GB RAM a 128/256 GB vnitřní paměti. Baterie by měla mít kapacitu 4 700 mAh s podporou rychlého 120W nabíjení.  A jak se ukazuje, Xiaomi nebude šetřit ani na fotoaparátu.

Skvělý fotoaparát od Sony

Ne, nečekejte nejlepší kameru na světa, bavíme se přece o herním telefonu. Každopádně to vypadá, že nebude pouze do počtu, jak tomu zcela běžně u těchto smartphonů je. Redmi K50 Gaming Edition vsadí na 64Mpx fotočip IMX686 od Sony a neměla by chybět ani optická stabilizace obrazu. Premiéra by měla proběhnout už za dva dny, tedy 16. února.

Zdroj náhledové fotografie: Oficiální tisková zpráva Xiaomi

Total
0
Shares