Xiaomi MIX Fold 2

Tohle skládací Xiaomi půjde Samsungu po krku! Telefon vypadá slibně

  • Čínský brand chystá novinku
  • Jde o skládací Xiaomi MIX Fold 2
  • Přinášíme další podrobnosti

Neexistuje příliš mnoho důvodů, proč se domnívat, že ohebná prvotina Mi Mix Fold od Xiaomi byl přešlap. Stran výbavy a zpracování rozhodně ne. Tato chytrá knížka, až po strop nabitá nejmodernějšími technologiemi, se vloni na domácím trhu stala dokonce bestsellerem.

Xiaomi MIX Fold 2

Takže v tomto ohledu jde o sukces jako hrom. A to je dost možná i pádný důvod přidat dalšího do party. A jak se tu a tam šušká, možná, že nebudeme muset na další model čekat příliš dlouho. Čínská štika definitivně chystá ať už přímého nebo nepřímého nástupce.

Není to tak dávno, co jsme vás informovali, že se v IMEI databázi objevil Xiaomi MIX Fold 2 a to znamená pouze jedno: jde o první předzvěst toho, že ohebná novinka už pomyslně klepe na dveře.


Nepřehlédněte: Ukrajina zlikvidovala pět trollích farem, které šířily ruskou propagandu


Samsung Galaxy Z Fold3
ilustrační (Zdroj: FONETECH.CZ)

Bude se vylepšovat

Jediným průšvihem je, že zatím nejsou k mání žádné podrobnější specifikace, jen kusé info. Tipéři odhadují, že celková velikost zařízení bude oproti minulé generaci menší, přesto velikosti displejů zůstanou zachovány, tj. 6,52 palce vnější a 8,01 palce vnitřní.

Android Headlines se navíc domnívá, že panel bude i tenčí, což pozitivně ovlivní i výslednou tloušťku. Další významnou změnou bude pant. Nabídne užší profil a měl by být otočný v rámci 360°. Uvnitř by neměl chybět procesor Snapdragon 8 Gen1+, 12 GB RAM, 512 GB paměti nebo velká baterie s podporou 120W nabíjení.

Zdroj náhledové fotografie: tisková zpráva Xiaomi (ilustrační)

Total
0
Shares