Xiaomi MIX 4

Xiaomi MIX 4 se prodává jako rohlíky. Kdy se ho dočkáme u nás?

  • Xiaomi MIX 4 je horká high-end novinka
  • V Číně je v prodeji už od 16. srpna
  • Poptávka po telefonu je doslova enormní

Xiaomi minulý týden představilo svůj nejnovější přírůstek, nadupaný telefon MIX 4. Ten je až po strop napěchován moderními technologiemi a funkcemi. Pod kapotou má supervýkonný procesor Snapdragon 888+, skvělou podívanou nabízí 120Hz Full HD+ AMOLED displej s neviditelnou selfie kamerou, na keramických zádech 108Mpx fotoaparát a tahákem je i rychlé 120W dobíjení.

Xiaomi MIX 4 – Totální bestseller

A navíc ta cena. Na domácím trhu šel oficiálně do prodeje už 16. srpna a startuje (přepočet bez DPH) na nějakých 17 tisících korunách. Pokud vezmeme v úvahu, co všechno umí, může jít naprosto s přehledem o smartphone roku!


Nepřehlédněte: Xiaomi MIX 4 obětí cenzury? Čína nařídila odstranění důležité funkce


Xiaomi MIX 4
Xiaomi MIX 4 | foto: Xiaomi

Ještě před půlnocí z 15. na 16. 8. hlásily čínské e-shopy JD.com a TMall přímo brutální počet rezervací. Tak schválně, tipněte si! Xiaomi MIX 4 zaznamenal neuvěřitelných 350 tisíc rezervací. Aktuálně sice nemáme k dispozici oficiální čísla, ale reálně tato cifra bude mnohem vyšší. Jak to vypadá, populární značka a současně i momentální světová jednička našla po menší odmlce znovu patent na úspěch.

Kdy dorazí do České republiky?

Podle prvních referencí telefon nefotí tak dobře jako vrcholný model Xiaomi Mi 11 Ultra, přesto fotosestava složená ze 108Mpx hlavního, 13Mpx ultra-širokoúhlého a 8Mpx periskopického objektivu v rámci možností doslova čaruje. Samo sebou, že i my si chceme toto “zjevení” co nejdříve osahat.

Takže otázka číslo 1: Kdy smartphone dorazí do České republiky? Situace je následující. Výrobce měl údajně potvrdit, že MIX 4 je určen pouze pro čínský trh. Každopádně naděje umírá poslední a pevně doufáme, že Xiaomi telefon představí i globálně.

Total
3
Shares