Xiaomi Mi MIX 4

Xiaomi Mi MIX 4: revoluční telefon s foťákem pod displejem

  • Blíží se premiéra přelomového smartphonu Xiaomi Mi MIX 4
  • Nasazen by měl být Snapdragon 888, pod displejem bude fotoaparát

Po delší době tu máme další zmínku o chystaném top smartphonu Mi MIX 4, jehož hlavním lákadlem bude displej. Nejen že bude velký a prakticky bez rámečků, ale navíc by měl nabízet i neviditelný přední fotoaparát. Už dříve zástupce Xiaomi uvedl, že se podařilo vyřešit problémy jak s kvalitou fotografií, tak i neviditelností selfie snímače pod displejem. Přesný termín premiéry očekávaného telefonu nicméně stále neznáme.


Psali jsme: Xiaomi chce MIUI vyladit k dokonalosti, zakládá speciální komisi


Xiaomi Mi MIX 4: foťák pod displejem

Informací o novém Mi MIX 4 je prozatím poskrovnu. Z toho mála, co víme, by se telefon měl blýsknout displejem s rozlišením Full HD+, což je podle nás dostačující, ale někdo by přece jen mohl být nespokojen, poněvadž některé konkurenční přístroje nabízejí jemnější obrazovky.

Mi Mix Alpha
Mi Mix Alpha | foto: Xiaomi

Revoluční telefon

V případě Mi MIX 4 však nepůjde o liknavost Xiaomi, ale o účel. Toto rozlišení bylo zvoleno údajně právě s ohledem na poddisplejový fotoaparát, aby přinesl uživatelům maximální možnou kvalitu snímků i videa. Další výbava už by měla být bez ztráty kytičky.

Uvnitř Mi MIX 4 bychom se měli dočkat vysokooktanového procesoru Snapdragon 888 od Qualcommu, baterie s 4 500 mAh a 120W kabelovým nabíjením nebo výborného fotoaparátu, o kterém však nevíme zatím vůbec nic. Xiami jistě ale nic neponechá náhodě.

Cena

Cena Mi MIX4 by měla být vyšší než v případě superphonu Mi 11 Ultra a tak můžeme počítat s částkou vyšší než 35 tisíc korun.

Total
30
Shares