Xiaomi Mi Band 7

Xiaomi Mi Band 7 je tu! Náramek láká na AOD, 120 sportovních režimů a skvělou cenu

  • Čínský značka uvedla novinku
  • Je to oblíbený chytrý náramek
  • Xiaomi Mi Band je oficiální

Xiaomi pokračuje v květnové kanonádě a právě představilo další novinku. Jde v pořadí už o sedmou generaci oblíbeného chytrého náramku, který je oproti minulým iteracím zase o fous lepší.

Xiaomi Mi Band 7

Xiaomi Mi Band 7 nabízí větší 1,62palcový AMOLED a (konečně) přináší i Always-on Display (AOD). Výrobce zdůrazňuje, že větší displej jde ruku v ruce s detailnějším zobrazováním dat.

Xiaomi Mi Band 7
Zdroj: Xiaomi

Novinka se také pyšní více než stovkou nových ciferníků; od těch nejzákladnějších až po ty propracovanější, a některé jsou navrženy tak, aby už s ohledem na AOD byla spotřeba co nejnižší.

S Xiaomi Mi Band 7 je k dispozici až 120 sportovních režimů včetně běhu, chůze, plavání, cyklistiky, skateboardingu a dalších. Kromě toho náramek nabízí i lepší analýzu tréninků prostřednictvím přesnějších metrik.

Dalšího upgradu se dočkalo i monitorování hladiny kyslíku v krvi. Inovovaná funkce Sp02 nově funguje 24 hodin denně a upozorní, pokud hodnota klesne pod 90 procent.


Nepřehlédněte: Tohle místo na Google Mapách nesmíte vidět. Je rozmazané z dobrého důvodu


Xiaomi Mi Band 7
Zdroj: Xiaomi

Nabíjení Xioami Mi Band 7 probíhá pomocí magnetické nabíječky. Značka slibuje až 15denní výdrž při běžném užívání a plných 9 dní při velmi intenzivním zápřahu.

Novinka jde v Číně do prodeje již dnes a k mání je v černé, oranžové, zelené, modré a bílé barvě. Varianta bez NFC stojí 830 Kč po přepočtu a bez DPH, s NFC je o stokorunu dražší. Do Evropy by se měl podívat o něco později.

Zdroj náhledové fotografie: Xiaomi, tisková zpráva

Total
0
Shares