Mallpay karta míří do náramku Xiaomi Mi Band 6 NFC

Xiaomi Mi Band 6 NFC nově umožňuje placení s kartou Mallpay

  • Xiaomi Mi Band 6 NFC v Česku nově zvládne i platby s kartou Mallpay
  • Náramek umí také výběr hotovosti z bezkontaktních bankomatů

S Xiaomi Mi Band 6 NFC je možné u obchodníka platit bezkontaktně stejně jako s chytrými hodinkami s Wear OS nebo modely řady Samsung Galaxy Watch4. Podporovány jsou zatím jen karty od ČSOB, ale brzy se má přidat mBank a následně snad i další české banky. Nejnověji populární chytrý náramek Xiaomi spolupracuje s platební kartou Mallpay.


Nepřehlédněte: Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC míří do prodeje. Stojí 1 290 korun a umí bezkontaktní platby


Xiaomi Mi Band 6 NFC a Mallpay: jak placení funguje?

Detaily Mallpay karty se vkládají do aplikace Xiaomi Wear, která uloží informace přímo do náramku. Nehrozí tedy odcizení osobních dat a údajů. Při placení je pak třeba jednou za 24 hodin vložit PIN kód a stejnou cestou bezkontaktní placení aktivovat pokaždé, pokud sundáte náramek z ruky.

Pomocí Xiaomi Mi Band 6 NFC je pak možné platit na všech místech, kde jsou akceptovány karty Mastercard – tedy v Česku i zahraničí. Navíc lze s náramkem také vybírat z bezkontaktních bankomatů. Kontrola plateb a ovládání karty se provádí přes přehlednou aplikaci Mallpay.

 

Založit Mallpay kartu je otázkou chvíle

Mallpay kartu si může zařídit každý za několik minut z pohodlí domova díky online procesu a ověření totožnosti prostřednictvím BankID. Vše je zdarma (založení i provoz) a při každém placení může uživatel dokonce získat drobné benefity.

Total
1
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..