Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC míří do prodeje. Stojí 1 290 korun a umí bezkontaktní platby

  • Mi Smart Band 6 NFC míří v Česku do prodeje
  • Nově zvládne i bezkontaktní platby
  • Cena chytrého náramku je stanovena na 1 290 korun

V Česku se začíná oficiálně prodávat chytrý náramek Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC, který podporuje bezkontaktní platby. Najdeme ho například v nabídce autorizovaného prodejce xiaomi.cz, který uvádí termín doručení do 29. října.


Nepřehlédněte: Xiaomi přestavilo novou 120Hz 4K LED chytrou televizi. Známe cenu


Náramek Xiaomi je prodejním hitem

Xaomi Mi Smart Band 6 je (nejen) u českých zákazníků velmi oblíbený. Doslova za hubičku totiž zvládá měřit hladinu srdečního tepu, okysličení krve (SpO2) a nádavkem nabízí i spoustu sportovních režimů, výpočet PAI fitness skóre či měření stresu. Velkým lákadlem je i nadstandardní dvanáctidenní výdrž baterie, magnetické nabíjení bez nutnosti sundání náramku a krásný 1,56palcový AMOLED displej, na kterém se veškeré informace zobrazují.

Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC
Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC | foto: Xiaomi

Xaomi Mi Smart Band 6 NFC umí bezkontaktní platby

Na český trh nyní míří vylepšená globální verze náramku s NFC. Na první pohled se Mi Band 6 NFC neliší od klasické šestky, zásadní vylepšení se nachází uvnitř náramku. Nově v něm je zabudovaný NFC čip a bezkontaktní platby u obchodníka už tedy nepředstavují problém. Xiaomi na webu xiaomi.cz uvádí oficiální podporu plateb pro ČSOB, MBank a Curve (kam si můžete přidat jakoukoli platební kartu) od 25. října. Připomeňme, že platby náramkem mají být možné pouze na terminálech s podporou Mastercard.

Jak platit?

Platba s náramkem je velice jednoduchá. Po vložení detailů z karty Mastercard do aplikace Xiaomi Wear se odpovídající token uloží do zařízení. Další postup je již stejný, jako při platbě mobilním telefonem nebo hodinkami. Uživatel Mi Band 6 NFC musí vybrat kartu uloženou v náramku a vložit PIN kód nastavený v aplikaci před první platbou. Toto odemknutí umožňuje platby s náramkem na zápěstí po dobu 24 hodin nebo do sejmutí z ruky, poté je nutné PIN kód zadat znovu. Platba se provede přiložením zápěstí k bezkontaktnímu terminálu. Funkce inteligentní autentizace zabraňuje nechtěným platbám tím, že vyžaduje, aby uživatel přejížděl z jedné strany obrazovky náramku na druhou. Poté je zařízení aktivováno a transakci je možné provést.

Česká cena

Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC se začíná prodávat za 1 290 korun s DPH.

Total
1
Shares