Xiaomi Mi 8

Xiaomi Mi 8 dostává aktualizaci s MIUI 12.5

  • MIUI 12.5 se rozšiřuje i na starší smartphony
  • Xiaomi nyní potěšilo majitele starší vlajky Mi 8

Společnost Xiaomi pokračuje v aktualizaci svých chytrých telefonů na nové uživatelské prostředí MIUI 12.5 a v uplynulých hodinách se dočkal i bývalý vlajkový model Mi 8. Upozornil na to server GizmoChina.


Psali jsme: Recenze Xiaomi Mi 11: fešák s drtivým výkonem


Xiaomi Mi 8 měl parádní výbavu

Výborně vybavený Xiaomi Mi 8 byl na špičce portfolia výrobce v roce 2018. Vedle procesoru Qualcomm Snapdragon 845 nabídl třeba i Super AMOLED displej s FHD+ rozlišením nebo duální fotoaparát.

Systémem byl Android 8.0 s rozhraním MIUI 10. Nyní tento výběhový telefon získává nejnovější nadstavbu MIUI 12.5, ale bez nové verze Androidu. Stále běží na desítce a už se to nikdy nezmění.

Xiaomi Mi 8
Xiaomi Mi 8 | foto: Xiaomi

Aktualizace má číselné označení V12.5.1.0.QEACNXM a momentálně je dostupná v Číně. Všeobecně se ale očekává, že se jí v následujících týdnech dočkají i majitelé Mi 8 na globálních trzích.

Zkontrolujte stav nabití baterie

Update je distribuován OTA metodou, takže telefon na nový software uživatele sám automaticky upozorní. Ale pokud chcete, můžete zkusit vyvolat aktualizaci v nastavení. Před instalací se však ujistěte, že je baterie vašeho mobilu nabitá minimálně na padesát procent kapacity.

Total
41
Shares