Chytrý telefon Xiaomi

Xiaomi Mi 11 v Česku dostává MIUI 12.5

  • Na Xiaomi Mi 11 míří aktualizace s prostředím MIUI 12.5
  • Nový update opravuje různé chyby a přináší užitečná vylepšení

Už i na globálním trhu začala společnost Xiaomi majitelům vybraných chytrých telefonů nabízet nejnovější verzi svého uživatelského prostředí MIUI 12.5. Na náš redakční Mi 11 aktualizace dorazila v uplynulých hodinách. Velikost softwaru je 656 megabajtů a těšit se můžete na spoustu důležitých vylepšení.


Psali jsme: Xiaomi válcuje trh. Ve střední Evropě je jedničkou


Nové MIUI 12.5 už je i v Česku

Po zhruba třech týdnech, kdy Xiaomi spustilo aktualizaci svých smartphonů na nové MIUI 12.5 v domovské Číně, tu máme konečně první informace o dostupnosti na globálním trhu, a to včetně České republiky. Náš testovací model Mi 11 totiž právě ohlásil dostupnost nové aktualizace s nejnovějším MIUI.

Co aktualizace pro Xiaomi Mi 11 přináší?

Novinek v MIUI 12.5 je opravdu spousta: během představení nadstavby zazněly informace o lepším výkonu, vyladěnějších gestech a intuitivnější práci s notifikacemi, ale také o bohatších možnostech s připojeným počítačem s Windows či snížených nárocích na hardware telefonů.

Aktualizace by v těchto dnech měla být dostupná pro modely Xiaomi Mi 11 Ultra, Xiaomi Mi 11 Pro, Xiaomi Mi 11, Xiaomi Mi 10 Ultra, Xiaomi Mi 10 Prom, Xiaomi Mi 10 a Xiaomi Mi 9 SE.

Xiaomi update s MIUI 12.5 nejdříve testovalo/ladilo na domácím trhu. A nyní, co se v ní neobjevily žádné zásadní chyby, ji posílá i do dalších regionů.

Už jste svůj telefon aktualizovali? Dejte nám vědět v komentářích!

Zdroj náhledové fotografie: Đức Trịnh / Unsplash

Total
7
Shares