Xiaomi Mi 11 Ultra

Xiaomi Mi 11 Ultra míří do Evropy. Známe detaily

  • Na pulty evropských obchodů se chystá nejlepší Xiaomi
  • Mi 11 Ultra láká na nadupaný foťák a Snapdragon 888
  • Cenou se vyrovná Samsungu Galaxy S21 Ultra

Xiaomi se tlačí do úplné světové špičky. Jeho nový smartphone Mi 11 Ultra je prakticky bez slabin. Má nejlepší fotoaparát v mobilech, baterii s kapacitou 5 000 mAh a rychlým nabíjením, a dokonce i druhý displej vzadu, který slouží jako náhled při focení selfie snímků.


Psali jsme: Redmi K40 Gaming Edition: první telefon Xiaomi bez Google služeb


Mi 11 Ultra má dokonce dva displeje

V domovské Číně telefon Xiaomi už nějaký ten čas prodává a brzy přijde na řadu i Evropa. Cena za variantu s 12 GB operační paměti a 256GB uživatelským prostorem je oficiálně stanovena na 1 199 eur, což je v přepočtu přibližně 31 500 Kč. To odpovídá cenám top modelů Samsungu, Applu nebo Huaweie. Otázkou však je, jestli zákazníci takovou cenu budou akceptovat.

Nejlepší na světě

Nutno ovšem dodat, že s ohledem na výbavu si Xiaomi může vysokou cenovku dovolit. U modelu Mi 11 Ultra kladl výrobce zásadní důraz na fotoaparát a v testu organizace DxOMark telefon získal  143 bodů, což ho řadí na první místo.

Potvrzení data uvedení Xiaomi Mi 11 Ultra na trh
Potvrzení data uvedení Xiaomi Mi 11 Ultra na trh

V obchodech bude Xiaomi Mi 11 Ultra (alespoň ve vybraných zemích) od 11. května. Tuto informaci prozradilo nizozemské zastoupení čínského výrobce na Facebooku. Jestli bude od příštího úterý telefon dostupný i u nás zjišťujeme u českého Xiaomi.

Total
1
Shares