telefon

Xiaomi Mi 11: aktualizace s nadstavbou MIUI 12.5 spuštěna

  • Xiaomi Mi 11 dostává aktualizaci s prostředím MIUI 12.5
  • Nový update opravuje různé chyby a přináší užitečná vylepšení

Vlajková loď Xiaomi Mi 11 si připisuje další důležité prvenství. Jak známe, jednalo se o první smartphone s procesorem Qualcomm Snapdragon 888 na trhu. Nově k tomu „jedenáctka“ připojuje exkluzivní update na zbrusu nové prostředí MIUI 12.5.


Psali jsme: MIUI 12.5 obdrží i telefony Xiaomi Mi 8, MIX 3 a MIX 2S


MIUI 12.5 je zatím dostupné na čínském trhu

Aktualizace na nejnovější verzi uživatelské nadstavby pro chytrý telefon Mi 11 je dostupná zatím jen v domovské Číně. Dá se přitom předpokládat, že na globální variantu smartphonu dorazí se zpožděním několika týdnů/měsíců.

Je totiž obvyklé, že čínský výrobce aktualizaci nejdříve testuje/ladí na domácím trhu, aby ji poté, co neobjeví žádné zásadní chyby, poslal i do dalších regionů.

Xiaomi Mi 11
Xiaomi Mi 11 | foto: Xiaomi

Přináší novinky a opravuje chyby

Aktualizace s MIUI 12.5 má velikost 461 megabajtů a opravuje náhodné (a otravné) restarty, které trápí některé majitele Xiaomi Mi 11. Součástí updatu je také zbrusu nová funkce „Android Gesture Turbo“, díky které by navigace v systému měla být ještě plynulejší a rychlejší.

Vývojáři nezapomněli ani na různé optimalizace systému, přepracovali vybrané animace a také opravili problém displeje s odezvou na dotyk, který se projevoval ve specifických situacích.

K vydání nadstavby MIUI 12.5 pro Mi 11 mělo původně dojít až 30. dubna. Aktualizace na telefon tedy dorazila s mírným předstihem.

Zdroj náhledové fotografie: N.Tho.Duc / Unsplash

Total
0
Shares