Xiaomi Redmi Note 12

Xiaomi má v Česku totální bestseller, teď jeho cenu srazilo na úplné minimum

Xiaomi těsně před Vánoci spouští brutální slevy na své telefony. Ceny na minimum padly u těch nejpopulárnějších smartphonů, včetně aktuálního bestselleru Redmi Note 12S. Kromě rekordně nízkých cen ale ke všem navíc dostanete záruku prodlouženou na 3 roky zdarma.


Nepřehlédněte: „Celá města budou pod vodou.“ Cestovatel časem ukázal fotky, se kterými se prý vrátil z roku 5000


Bestseller za top cenu

Zvláštní pozornost si zaslouží Xiaomi Redmi Note 12S nyní za pouhých 4 761 Kč (běžně 5 290 Kč), který je podle srovnávače Heuréka momentálně absolutním bestsellerem mezi telefony.

A není divu, za tak nízkou cenu nabídne opravdu slušnou výbavu – 108Mpx fotoaparát, 90Hz AMOLED displej, velkou 5 000mAh baterii s podporou rychlého nabíjení a také na svoji cenu velmi slušnou paměť 8GB/256GB.

Xiaomi Redmi Note 12
Zdroj: Xiaomi

Nejlevnější 200Mpx foťák a 120W nabíjení

Za super cenu je i nejvyšší model řady Redmi Note 12 Pro+, který představuje zdaleka nejlevnější smartphone s 200Mpx fotoaparátem a extrémně rychlým 120W nabíjením. Telefon je teď k mání už za 7 541 Kč (běžně 9 490 Kč).

Na tak nízkou cenu se dostanete jedině u Mobil Pohotovosti, kde k němu kromě 3leté záruky získáte navíc ještě bonus tisíc korun, o který si můžete konečnou cenu telefonu ponížit – stačí prodat jakékoli starší zařízení (telefon, tablet, chytré hodinky atd.)

Všechny Xiaomi v maximálních slevách:

Všechny výše uvedené modely koupíte nejvýhodněji u Mobil Pohotovosti. Kromě nižších cen získáte jedině tam navíc ještě prodlouženou 3letou záruku zdarma, což je u takto levných telefonů nevídané. Snížené ceny i záruka zdarma platí jen po omezenou dobu.

Total
0
Shares