Xiaomi Redmi Note 12

Xiaomi má prodejní trhák! Za cenu pod 8 tisíc dostanete 200Mpx foťák i ultrarychlé 120W nabíjení

Xiaomi spouští velké slevy na jedny ze svých nejoblíbenějších smartphonů. Populární řada Redmi Note 12 je aktuálně za nejlepší ceny od svého uvedení na trh. U Mobil Pohotovosti totiž můžete kombinovat slevový kód spolu s výkupním bonusem a dostat se u Redmi Note 12 na bezkonkurenční cenu 3 199 Kč.


Nepřehlédněte: Samsung začal prodávat svá vůbec nejlevnější sluchátka. Má i nové tablety a SmartTag


Nejlevnější 200Mpx foťák a 120W nabíjení

Pětice smartphonů řady Redmi Note 12 se od začátku prodejů těší velké oblibě. Přeci jen jde o slušně vybavené telefony s atraktivními cenovkami.

Tím zdaleka nejoblíbenějším modelem je Redmi Note 12 Pro+, který představuje vůbec nejlevnější smartphone s 200Mpx fotoaparátem a superrychlým 120W nabíjením.

Ve výbavě přitom nechybí ani kvalitní 120Hz AMOLED displej, velká 5000mAh baterii, 8 GB RAM či 256GB úložiště.

Xiaomi Redmi Note_12
Zdroj: Xiaomi

Xiaomi rozpoutalo cenové tornádo

To vše nyní za vůbec nejnižší cenu v historii – 7 499 Kč (běžně 9 999 Kč) – pokud u Mobil Pohotovosti využijete slevový kód viz níže a bonus k výkupu.

Bonus získáte, jestliže vyměníte staré zařízení právě za nové Xiaomi. Pokud tedy upgradujete z předchozího modelu, vyjde vás Redmi Note 12 Pro jen na 2 599 Kč, anebo jen na 111 Kč měsíčně díky speciální službě Koupíš, Prodáš, Splácíš. Svoji cenu si spočítáte na mp.cz/redminote12.

Ceny po uplatnění kódu a bonusu:

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Mám taťku redmi note 11 + 5g 8ram s 108mg fotakem a je to ten nejhorší foťák který jsem neměl ani na Xiaomi před 6 roky. Vše dokresluje nějaký pomatený chip, takže když si zvětšíte již kompenzovanou fotku, ale jen o kousek tak je to dokreslene jak od Marvela. Fakt hrozný. Ani na režim pro když si sami budete ladit ISO a závěrku atd tak je to stále největší bída co jsem zažil. A tento nový kousek pracuje se stejnými čočkami a chipem. Děj se vůle boží.

Comments are closed.