Xiaomi 12 Lite

Xiaomi chystá nástupce nádherné žiletky. Civi 2 se představí ještě v září

  • Xiaomi vloni představilo zajímavou novinku
  • Civi je povedený stylový telefon pro mladé
  • Nástupce už doslova klepe na dveře

Xiaomi Civi bylo první vlaštovkou nové řady pro mladé. Telefon zaujal parádním designem, slušným výkonem, a hlavně skvělým selfie fotoaparátem. Co na tom, že na pohled vypadal jako konkurenční smartphony Viva? Zaoblené žiletky prostě stále letí.

Telefon co má styl

Ani stran výbavy nešlo o žádného otloukánka. Pod kapotou procesor Snapdragon 778, na čelní straně 6,55″ Full HD+ OLED displej s obnovovací frekvencí 120 Hz, v maximální konfiguraci až 12 GB RAM a 256 GB vnitřní paměti nebo 64Mpx hlavní fotoaparát.

Navíc startovací cena (samou sebou, že v Číně) byla kolem 9 tisíc korun po přepočtu, takže šlo o velmi lákavou koupi. A protože čínský brand evidentně kuje železo, dokud je žhavé, tak už brzy chystá nástupce.


Nepřehlédněte: Nový iPhone 14 má mnohem menší baterii než levné telefony za pár tisíc. Podle Applu to lidem musí stačit


Xiaomi Civi
Ilustrační / Zdroj: Xiaomi

Xiaomi Civi 2

Ještě v září by se měl představit Civi 2. Zařízení nabídne nový čipset Snapdragon 7 Gen 1 od Qualcommu, až 12 GB RAM, 256 GB ROM, 6,55palcový OLED displej se 120 hertzy, svižné 67W nabíjení, stereo reproduktor, operační systém Android 12 nebo MIUI 13.5, informuje Gizmochina.

Ptáte se, jestli bude i v tomto případě veskrze stejný scénář? Bohužel, je to tak. Tento model se mimo Čínu nepodívá. Tedy, ne s tímto názvem. Server avizuje, že do Evropy, potažmo Česka by mohl přijít jako Xiaomi 12 Lite 5G NE nebo Xiaomi 13 Lite.

Zdroj náhledové fotografie: Ilustrační / Xiaomi, TZ

Total
0
Shares