Poco M3

Xiaomi chystá další hity. Na co lákají POCO X4 a POCO M4?

  • Xiaomi zasadí konkurenci další ránu
  • POCO X4 a POCO M4 představí ještě v září
  • Mají se blýsnout bohatou výbavou za nízkou cenu

Xiaomi pod vlastní značkou POCO připravuje další skvělé smartphony s bezkonkurenčním poměrem ceny a výkonu. Půjde o nástupce populárních modelů POCO X3 NFC/Pro a Poco M3. Premiéra POCO X4 a POCO M4 se uskuteční ještě tento měsíc, jak naznačuje upoutávka obchodu Flipkart.


Nepřehlédněte: Poco M3 Pro 5G RECENZE: levný telefon, který překvapí fotoaparátem


Xiaomi chystá další tiskovku

Značka POCO patřící pod Xiaomi je synonymem pro výhodné přístroje s bohatou výbavou v rámci své kategorie. Zanedlouho znovu pořádně přiloží pod kotel. Populární e-shop Flipkart, což je indická obdoba na západě populárního Amazonu, tvrdí, že 30. září dojde k představení nových smartphonů značky POCO. Nijak blíže už konkrétní není. Zahraniční média ale mají veskrze jasno – premiéru oslaví nový POCO X4 a POCO M4.

Poco X4
Xiaomi připravuje uvedení nového Poco X4 | blazetrends.com

Rychlé nabíjení a skvělá výdrž

Zatím netušíme, co od nových telefonů čekat. Ale spekulace naznačují, že hlavní zbraní modelu POCO X4 bude větší baterie a dostat by se mělo i na rychlejší nabíjení. Připomeňme, že telefony POCO X3, X3 NFC i X3 Pro podporují shodně „jen“ 33W dobíjení.

Ve výbavě se s největší pravděpodobností objeví také velký displej s 90Hz nebo 120Hz obnovovací frekvencí a čipset od společnosti MediaTek (Helio G88?). Pro fotografie a video by mohl být nachystaný 50Mpx hlavní snímač od Samsungu JN1, jaký Xiaomi použilo v novém Redmi 10. Doplnit by ho mohl 8Mpx ultraširokoúhlý foťák se dvěma pomocnými senzory pro makro a portrétní snímky.

Více o nových zástupcích rodiny POCO se dozvíme během následujících dní. Vlastníte nějaký telefon značky POCO? A jaký? Dejte nám vědět v komentářích!

Total
1
Shares