Xiaomi 11T Recenze

Xiaomi chystá další cenový hit?! Telefon dostane 120W nabíjení i 200Mpx foťák

  • Xiaomi chystá novou modelovou řadu
  • Nabídne obří 200Mpx fotoaparát

Motorola už za pár dnů představí nový vlajkový smartphone, který láká na brutální výkon (aktuálně nejvýkonnější zařízení v rámci Android AnTuTu, přes 1,1 milionu bodů – pozn. redakce), a hlavně 200Mpx fotoaparát.

Novinka by měla defaultně pořizovat 50Mpx, resp. 12,5 Mpx snímky (v závislosti na režimu 2 × 2 vs. 4 × 4). Na zádech se bude dále nacházet 50Mpx ultra-širokáč a 12Mpx teleobjektiv.

A jak to vypadá, pozadu nehodlá zůstat ani Xiaomi, jež v dohledné době uvede novou modelovou řadu. Ta po vzoru předchůdců nabídne hodně zajímavou výbavu za ještě zajímavější cenu.


Nepřehlédněte: Jak se vyhnout blokaci na Gmailu? Respektujte tři jednoduchá pravidla! Jaká to jsou?


Xiaomi 11T Recenze
ilustrační, zdroj: FONETECH.CZ

Xiaomi s 200 Mpx

Gizmochina navíc aktuálně informuje, že příchod Xiaomi 12T a 12T Pro je doslova na spadnutí (v tuto chvíli prochází certifikací – pozn. redakce). Očekává se nasazení procesoru Dimensity 8100, 8 GB RAM a 256 GB paměti.

U vybavenějšího z dvojice by mělo oproti předchozím generacím dojít ke skokovému vylepšení hlavního fotoaparátu. Xiaomi stejně jako v úvodu zmíněná Motorola použije 200Mpx snímač Isocell HP1 od Samsungu.

Z další výbavy zaujme 120W drátové nabíjení (Pro varianta), baterie se solidní kapacitou 5 000 mAh nebo perfektní rychlý 120Hz OLED displej se zvýšenou odezvou na dotyk.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ (ilustrační)

Total
0
Shares