Xiaomi Robot Vacuum

Xiaomi brutálně drtí ceny. Slevy padly na kamery, vysavače i komplet příslušenství

Tradiční listopadový svátek plný slev Black Friday se právě překlopil do své druhé půlky a spolu s ním přichází i další vlna slev. Pokud i vy už začínáte přemýšlet, čím obdarujete své blízké, nebo sháníte něco praktického jen pro sebe, nyní máte bezva příležitost ušetřit. Mobil Pohotovost totiž zlevnila stovky produktů pro chytrou domácnost, chytré náramky nebo třeba elektrické koloběžky.


Nepřehlédněte: V Česku se objevil unikátní smartphone. Má brutální výbavu a třetinovou cenu


Xiaomi –⁠ robotické vysavače, kamery a hodinky

Hledáte-li ten nejvýkonnější vysavač od Xiaomi s dlouhou výdrží baterie, vyprazdňovací stanicí, který vysaje a vytře velký byt nebo dům a nabízí pořádný výkon a spoustu vychytávek, chybu rozhodně neuděláte s Xiaomi Robot Vacuum X10+ EU. 

Robotické vysavače Xiaomi:

Xiaomi Smart Camera
Zdroj: Xiaomi

Znáte ten nepříjemný pocit, když odjedete na dovolenou a nemůžete si vzpomenout, zda jste doma v kuchyni zavřeli okno? Máte doma štěně, které potřebujete z práce zkontrolovat a sem tam na něj promluvit? Anebo si prostě jen chcete být jistí, že je doma či na zahradě vše OK? Ve všech těchto případech vám pomůžou IP kamery.

Kamery Xiaomi: 

Super slevy padly i na příslušenství Xiaomi. Tak třeba chytrý náramek Smart Band 7 pořídíte za 790 Kč. Za parádní peníze koupíte i chytré hodinky Redmi Watch 3 (1 790 Kč) nebo oblíbené Watch S1 Active GL, které jsou teď o necelou tisícovku levnější (2 290 Kč). Pokud si brousíte zuby na nějakou elektrickou koloběžku, kompletní výběr najdete zase tady.

Xiaomi TrueLife Nanny
Zdroj: Xiaomi

TrueLife a TrueCam – péče o miminko, vaše zdraví a bezpečnost

Sháníte-li kameru do auta, za super peníze teď pořídíte TrueCam H25 (3 990 Kč), která natáčí v kvalitě 4K. O bezpečnost vašeho miminka se zase postará chůvička TrueLife NannyCam H32 (2 149 Kč). A pokud hledáte chytrou osobní váhu, kterou propojíte s telefonem a zjistíte složení vašeho těla, sáhněte po TrueLife FitScale W6 BT (890 Kč). Všechny chytré výrobky TrueCam a TrueLife najdete právě zde.

Total
0
Shares