ASUS telefon

V Česku se objevil unikátní smartphone. Má brutální výbavu a třetinovou cenu

Listopad je synonymem těch nejlepších nabídek na trhu a ne jinak je tomu i letos. Kromě nejnižších cen se ale objevují i speciální produkty, které se mimořádně vyplatí a mnohdy jsou i limitované. Přesně takový je speciální ASUS Smartphone, který momentálně představuje nejnadupanější telefon do 10 tisíc. A koupíte ho exkluzivně u jediného českého prodejce.


Nepřehlédněte: HONOR má nejlevnější nabušenou vlajkovku na trhu, její cenu srazil o neskutečných 10 tisíc


ASUS Smartphone for Snapdragon Insiders je sice poněkud neobvyklý název pro telefon, o to speciálnější samotné zařízení je. Jedná se o limitovaný smartphone, jehož cenovka se při příchodu na trh pohybovala okolo 30 tisíc, exkluzivně u Mobil Pohotovosti ho ale nyní koupíte jen za 9 999 Kč. A za tuto cenu je skutečně hodně zajímavý.

Bezdrátová sluchátka v balení

V první řadě zaujme bohatým balením, ve kterém kromě rychlého adaptéru, dvojici USB-C kabelů a ochranného krytu najdete kvalitní bezdrátová sluchátka Snapdragon. Samotný telefon si pak získá vaši pozornost špičkovými parametry, zejména obří pamětí 16GB/512GB, která je v této cenové relaci nevídaná.

ASUS
Zdroj: ASUS

Nejlepší výbava do 10 tisíc

I ostatní parametry jsou ovšem špičkové. Vpředu se vyjímá 6,78″ 144Hz AMOLED displej, výkon zajišťuje vlajkový čipset Snapdragonu 888 5G a slušné je i 65W rychlonabíjení, přičemž potřebný adaptér je součástí balení. Svými parametry jde o ideální a hlavně cenově dostupný smartphone pro hráče, čemuž nasvědčuje i funkce Snapdragon Elite Gaming, kdy telefon sníží veškeré odezvy, zlepší barvy displeje a dá maximální prioritu hře.

Zdaleka si ho ale nemusí pořizovat pouze hráči. ASUS Smartphone je povedený po všech stránkách, tudíž nabízí i kvalitní 64Mpx fotoaparát s optickou stabilizací a schopností nahrávat 8K videa. Po jeho boku pak stojí ještě 12Mpx ultraširokoúhlý objektiv a teleobjektiv s trojnásobným zoomem.

Hledáte-li telefon do deseti tisíc, na kterém si zahrajete i ty nejnáročnější hry, nabídne opravdu kvalitní audio, špičkovou konektivitu, displej se skvělou odezvou i profesionální fotoaparát a oceníte kvalitní bezdrátová sluchátka v balení, je ASUS Smartphone pro vás přímo ideální.  

ASUS smartphone balení
Zdroj: ASUS

Zdroj náhledové fotografie: trustedreviews / Creative Commons

Total
0
Shares
1 komentář

Comments are closed.