Xiaomi Black Shark 4S

Xiaomi chystá nekompromisní herní telefon. To musíte vidět!

  • Xiaomi pokračuje v krasojízdě
  • Momentálně maká na další novince
  • Jde o herní telefon Black Shark

Možná jste to již zaslechli, ale o koupi herní divize Black Shark si momentálně cvrlikají už i vrabci na střeše. Se zajímavou nabídkou v řádu stovek milionů dolarů totiž přispěchal další čínský kolos Tencent. V tuto chvíli je však nejasné, jestli Xiaomi na nabídku kývne. Mezitím se pojďme podívat, co populární brand chystá.

Xiaomi Black Shark 5

Jak aktuálně informuje Gizmochina s odvoláním na tipéra Panda is Bald, jsou překvapivě k dispozici první nástřely specifikací herního telefonu Xiaomi Black Shark 5. Takže, s čím se tahle ultra-rychlá paryba bude chtít pochlubit?

Zaprvé, do prodeje půjdou dvě varianty, které se budou nepatrně lišit. Základní model bude osazen loňským procesorem Snapdragon 888+, zatímco výkonnější Pro nabídne nejnovější vlajkový křemík Snapdragon 8 Gen 1. Ten dále doplní 12 GB RAM a až 512 GB paměti.


Nepřehlédněte: Peklo zamrzlo. Exkluzivně jsme vyzkoušeli telefon s Realme UI 3.0 a Androidem 12


Xiaomi Black Shark 4S Pro
ilustrační foto (Zdroj: Xiaomi)

Ultimátní herní bestie

V případě klasické verze se dočkáme 128GB, potažmo 256GB úložiště. Rozdíl bude i v bateriích. Black Shark 5 nabídne akumulátor s kapacitou 4 700 mAh, silnější bratříček dokonce 5 000 mAh. Oba smartphony budou podporovat 120W nabíjení!

Black Shark 5 Pro navíc dostane 144Hz Quad HD+ AMOLED displej se 720Hz odezvou na dotyk (základní model “jen” Full HD+ – pozn. redakce).

Samo sebou nebude chybět ani operační systém Android 12 s naroubovanou nadstavbou JOYUI a spoustou funkcionalit, které maximálně zpříjemní herní zážitek.

Zdroj náhledové fotografie: oficiální snímek se souhlasem společnosti Xiaomi

Total
1
Shares