Xiaomi Black Shark 4 Pro

Xiaomi Black Shark 5 je kapesní herní dělo. Premiéra už za týden

  • Xiaomi chystá další herní novinku
  • Je to telefon Black Shark 5
  • Přinášíme první detaily

Stále zářivá čínská kometa chystá další povedenou novinku. Xiaomi totiž ohlásilo představení herního telefonu Black Shark 5, který se už stihl mihnout v databázi certifikačního úřadu TENAA. Takže otázka číslo jedna zní: co nás čeká a nemine? A má vůbec smysl se na smartphone těšit.

Herní žralok od Xiaomi

Jak se to vezme. Pokud patříte mezi náruživé hráče, může vás tento telefon hodně zajímat. Black Shark 5 prýž bude přímo neskutečná bestie. Pokročilé chlazení nejnovější generace už asi nikoho neohromí, ale zbytek výbavy by mohl. Jak uvádí Gizmochina, očekává se nasazení rychlého 144Hz 6,67palcového AMOLED displeje s Full HD+ rozlišením a odezvou na dotyk 1 000 Hz.


Nepřehlédněte: Hackeři z Anonymous ovládli další ruský web. Vyvěsili na něm ukrajinskou vlajku a Putinovi vzkázali, ať si trhne nohou


Xiaomi Black Shark 5
Zdroj: Xiaomi

Procesor? Taky špička. Snapdragon 8 Gen 1 stejně jako ultra-výkonný Dimensity 9000, oba postavené na 4nm litografii, jsou naprostou samozřejmostí. Proč dva čipsety? Protože Xiaomi uvede Black Shark 5 spolu s mutací Black Shark 5 Pro. Velikost RAM by se měla vyšplhat až na 16 GB RAM spolu s 512 GB vnitřní paměti v nejvyšší konfiguraci.

Rychlé 120W nabíjení

Dále nebude chybět baterie s kapacitou 4 650 mAh a samo sebou i pekelné 120W nabíjení. Díky němu se zařízení do plna nabije za nějakých 20 minut. Foťáky? Údajně tři. Těm by měl vévodit primární 108Mpx fotoaparát s optickou stabilizací (je to stále herní telefon?). Premiéra je ohlášena na 30. 3. 2022.

Zdroj náhledové fotografie: tisková zpráva Xiaomi (ilustrační)

Total
6
Shares