Xiaomi 13 Pro

Xiaomi 14 Pro bude naprosto skvělý telefon. Chybět bude snad jen vodotrysk

  • V přípravě je perfektně vybavený smartphone 
  • Xiaomi 13 Ultra se pochlubí velkorysou výbavou

Xiaomi připravuje telefon, který zle zatopí konkurenci. Nabídne totiž maximální možnou výbavu. Jeho uvedení do prodeje ale zatím není na pořadu dne. K tomu dojde až za několik měsíců.


Nepřehlédněte: 400 let starý obraz fascinuje internet: Malý kluk má na sobě tenisky Nike. Cestuje snad časem?


Xiaomi 14 Pro

Známý čínský insider s přezdívkou Digital Chat Station se na Weibo podělil o některé ze specifikací, s nimiž údajně dorazí nadcházející vlajkový smartphone Xiaomi 14 Pro. Vzhledem k tomu, že do vydání telefonu zbývá ještě několik měsíců, berte informace s rezervou – výbava může být nakonec ještě lepší.

Whistleblower na čínských sociálních sítích vyzradil podrobnosti o procesoru, baterii a dalších parametrech chystaného smartphonu. Pokud budeme vycházet ze letitých zvyklostí Xiaomi, můžeme očekávat, že Xiaomi 14 Pro bude uveden na trh v průběhu prosince. 

Očekává se, že telefon bude vybaven zbrusu novou čipovou sadou Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3. Digital Chat Station dále poukazuje na 120W nebo 90W kabelové nabíjení a podporu 50W bezdrátového nabíjení. Napevno zabudovaný akumulátor má nabídnout slušnou kapacitu 5 000 mAh. 

S plochým a zakřiveným displejem, rychlým nabíjením i foťákem Leica

Předchozí úniky prozradily, že telefon může být uveden na trh ve variantě s plochým i zakřiveným displejem. Plochá verze by nabídla 90W kabelové nabíjení, zatímco zakřivená varianta může přinést podporu 120 W. V tuto chvíli se jedná o nepotvrzené informace, ale něco podobného jsme již dříve viděli u HONORu.

Značka uvedla na trh model HONOR. 80 Pro se zakřiveným displejem a později představila i variantu s plochým displejem. Jestli tomu tak bude i v případě Xiaomi 14 Pro, tak to ukáže až čas. 

V každém případě je už dnes jisté, že Xiaomi 14 Pro dostane vylepšené fotoaparáty s novými snímači WLG High-Lens. Jako třešnička na dortu zůstane odladění softwaru světoznámou německou značkou Leica.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ, zdroj: Gizchina

Total
0
Shares