Xiaomi 13T Pro

Xiaomi 13T je totální podzimní bestseller. Nejvýhodnější nabídka láká na slevu až 5 500 Kč

Xiaomi to s těmi smartphony jednoduše umí. Překvapuje jednou nadupanou vlajkovkou za druhou a zákazníky umí nalákat i na skvělé bonusy a výhodné nabídky. Nejinak je tomu i u letošních podzimním bestsellerů Xiaomi 13T a Xiaomi 13T Pro. Speciálně u Mobil Pohotovosti na nich teď ušetříte až 5 500 Kč. Ale pozor, akce končí už 12. listopadu.


Nepřehlédněte: Čína našla naleziště „zázračného“ kovu. Může způsobit revoluci v technologii baterií


Vlajkovka za top cenu

Pro zákazníka, který shání nadupaný smartphone za super peníze, je řada Xiaomi 13T trefou do černého. Fakt, že se náramně povedla, dokazují i super recenze a enormní zájem ze strany zákazníků, díky kterému se za poslední dva týdny stal z obou novinek naprostý bestseller.

A není se čemu divit, už za 10 990 Kč totiž dostanete telefon se skvělým displejem, vychvalovaným foťákem od Leica, špičkovým výkonem a bleskurychlým nabíjením.

Cashback, výkupní bonus a záruky 3 roky

Pokud si nový Xiaomi 13T nebo 13T Pro pořídíte do 12. listopadu, můžete získat cashback až 4 000 Kč. U Mobil Pohotovost navíc získáte dalších až 1 500 Kč v rámci výkupního bonusu a tříletou záruku v hodnotě několika tisíc jako dárek.

U obou telefonů můžete exkluzivně využít i absolutně nejnižších měsíčních splátek s nulovým navýšením. Veškeré podmínky akce najdete na mp.cz/13T.

Xiaomi 13T a 13T Pro pořídíte nejvýhodněji právě zde

Xiaomi 13T Pro
Zdroj: Xiaomi
Total
0
Shares