Xiaomi POCO F4

Uniká další špičkové Xiaomi! V hlavní roli Snapdragon 8+ Gen 1 a 120W nabíjení

  • Čínský podnik chystá celou řadu novinek
  • Unikly informace o novém telefonu
  • Ten se bude jmenovat Xiaomi 12T

Mám pro vás dvě zprávy, dobrou a špatnou. To dobrou je fakt, že Xiaomi chystá další superphone. Bude mít všechna pomyslná „pé“. To špatnou je skutečnost, že vyznat se v portfoliu značky začíná být poměrně ořech. Ostatně, uvidíte sami.

S telefony se roztrhl pytel

Nejprve mi v rychlosti dovolte menší opáčko. Už v červenci by měl dorazit telefon Xiaomi 12s. Půjde o první vlaštovku nedávno avizovaného partnerství s uznávanou značkou na poli optiky – Leicou.

Přibližně ve stejnou dobu bychom se měli dočkat i špičkového 12 Ultra, o kterém už si cvrlikají i vrabci na střeše. Dále je v plánu i skládací smartphone MIX Fold 2 a jak se zdá, tím to nekončí.


Nepřehlédněte: T-Mobile o prázninách rozdává dvojnásobnou porci dat. Poradíme, jak si je vyzvednout


Xiaomi 12X
ilustrační, zdroj: Xiaomi

Xiaomi 12T

Nově totiž na web unikly specifikace chystaného modelu Xiaomi 12T. Ten by měl reprezentovat nepatrný upgrade populární „dvanáctky“. Gizmochina dokonce tvrdí, že má přesnější info rovnou z první ruky.

Novinka by měla být osazena procesorem Snapdragon 8+ Gen 1, nabídnout bleskurychlé 120W nabíjení, baterii s kapacitou 4 500 mAh a možná si menším faceliftem projde i hlavní fotoaparát. Datum premiéry? Zatím je ticho po pěšině.

Zdroj náhledové fotografie: Xiaomi, tisková zpráva (ilustrační)

Total
0
Shares