WWDC 2021

WWDC 2021: iOS 15, watchOS 8 a nový MacBook Pro

  • Letošní vývojářská konference WWDC potrvá 5 dní
  • Představí se iOS 15 a další nové systémy
  • Jon Prosser věští také příchod novho MacBooku Pro

Společnost Apple svolává vývojáře na velkolepou událost, která se bude konat již za dva týdny. Dle očekávání by akce WWDC 2021 měla ukázat nové operační systémy. Stoprocentní je příchod iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8, macOS 12 i tvOS 15.


Psali jsme: Apple prohrál. iPhony prodávané v Rusku nabídnou vládou schválené aplikace


Letošní konference WWDC 2021 proběhne od 7. do 11. června a stejně jako loňský ročník se uskuteční virtuálně, protože pandemická situace stále omezuje konání veřejných akcí.

Bylo by obrovským překvapením, pokud by na akci nedošlo k představení systémů iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8, macOS 12 a tvOS 15. První verze novinek Apple vybraným uživatelům nabídne ke stažení ihned po skončení úvodní keynote, kterou budou provázet vysocí činitelé firmy včetně šéfa Tima Cooka.

Apple ukáže nový MacBook Pro!

Známý tipér @JonProsser rozklíčoval nejnovější artwork Applu k chystané akci a došel k závěru, že letošní WWDC nenabídne jen software, ale také nový hardware. Podle něj dojde k představení zbrusu nového MacBooku Pro s designem aktuálních iPadů Pro. Počítač by měl dostat vylepšený miniLED displej s úhlopříčkou 14/16 palců a procesor Apple M1X. Kromě toho se také zbaví loga „MacBook Pro“ pod obrazovkou, zatímco do konektorové výbavy ohlásí návrat porty HDMI a MagSafe.

Total
11
Shares