WhatsApp

WhatsApp na iPhonech připravil velkou novinku

  • Vývojáři opět vylepšili aplikaci WhatsApp
  • Nově poupravili design verze pro iOS

Vývojáři aplikace pro komunikaci WhatsApp připravují několik změn, které by se měly objevit s novými aktualizacemi. Naposledy do populárního kecálka dorazila oku lahodící designová změna.


Nepřehlédněte: Neuvěříte, co leželo na dně Tichého oceánu: Vědec tvrdí, že objevil fragmenty mimozemské technologie


Mnohem hezčí WhatsApp

Aplikace WhatsApp, nejoblíbenější platforma pro zasílání rychlých zpráv na světě, přichází téměř každý týden s něčím novým. Vývojáři se soustředí na zdokonalování funkcí, ale grafický design jako kdyby je ani příliš nezajímal, a to je velká škoda.

S příchodem poslední aktualizace se však situace trochu změnila. Nejde však o celkový redesign, jak bychom si všichni přáli – inovace uživatelského rozhraní se týká karet a navigačního panelu, které mají nyní průsvitný efekt, což vypadá moc pěkně, upozornil server Web WABetaInfo, jenž informuje o novinkách na platformě WhatsApp, které v nejbližší době čekají uživatele aplikace.

WhatsApp p
Zdroj: Sara Kurfeß / Unsplash

Nové funkce v přípravě

Vývojáři již několik týdnů testují novou funkci pro posílání HD fotografií a videa, která má přinést uživatelům ještě lepší kvalitu multimediálního obsahu.

WhatsApp také chystá nový režim pro nahrávání videí, díky kterému bude možné snadněji přepínat mezi fotoaparátem a kamerou. V neposlední řadě vývojáři makají i na vychytávce, která bude převádět zvukové zprávy na text. Uživatelé, kteří nejsou příznivci poslechu „hlasovek“, si tak budou moci obsah takových zpráv jednoduše přečíst na displeji telefonu jako běžný text.

Nedávno do aplikace WhatsApp dorazila jedna z největších novinek za poslední roky. Umožňuje uživatelům změnit obsah zprávy ještě 15 minut po jejím odeslání. Adresát sice vidí, že byla zpráva upravena, ale původní obsah se mu nezobrazí.

„Někdy se stane, že člověk udělá chybu, nebo si zkrátka něco rozmyslí. Právě v takových případech můžete odeslané zprávy upravit,“ uvedla společnost Meta na svých stránkách, když novinku představila široké veřejnosti.

Zdroj náhledové fotografie: antonbe / Pixabay, zdroj: Gizchina, Meta

Total
0
Shares