WhatsApp

WhatsApp přidal do aplikace fantastickou funkci. Všichni na ni dlouho čekali

  • WhatsApp přišel s novou funkcí
  • Výrazně ovlivní používání aplikace

Do aplikace WhatsApp přichází nová důležitá funkce. Nově lze na jednom telefonu používat dvě různá telefonní čísla uvnitř jedné aplikace. Nová funkce se týká Androidů a iOS zařízení.


Nepřehlédněte: Webbův teleskop vyfotil zatím nejvzdálenější hvězdu: Earendel leží 28 miliard světelných let daleko


Vylepšený WhatsApp

Aplikace WhatsApp patří mezi nejpopulárnější komunikační platformy. Lidem po celém světě ale dosud chyběla jedna důležitá funkce, kterou se nyní vývojáři rozhodli do aplikace zařadit. Nově mohou používat dvě telefonní čísla v rámci jedné aplikace.

O možnosti používat na jednom smartphonu dvě telefonní čísla v rámci jedné aplikace se mluvilo už dlouho a několikrát se v médiích objevily informace, že WhatsApp novinku skutečně plánuje. Až nyní ale novou funkci potvrdil, píše web The Sun. „Když uživatel přidá do telefonu další účet, zůstane v zařízení, dokud se nerozhodne odhlásit.“

Nová funkce přijde vhod hlavně lidem, kteří WhatsApp používají i k pracovním účelům, například ke komunikaci se zákazníky. Takto mohou své aktivity snadno oddělit v rámci jedné aplikace a jednoho smartphonu.

WhatsApp p
Zdroj: Sara Kurfeß / Unsplash

Nálož dalších novinek

O službě WhatsApp se v posledních dnech hovořilo také v souvislosti s chystanou funkcí, které se mnozí nemohli dočkat – umožňuje totiž sdílet s přáteli až šedesátisekundové videozprávy.

V současné době je tato funkce dostupná pouze vybraným uživatelům, v následujících týdnech se však postupně rozšíří mezi všechny lidi. Mezi velké novinky z poslední doby patří i funkce, která umožňuje komunikovat s přáteli bez nutnosti ťukat zprávu do telefonu.

Pokud máte chytré hodinky s operačním systémem Wear OS 3, můžete již novou funkci používat. Můžete zahájit konverzaci, odpovídat na zprávy a dokonce přijímat hlasové hovory přes WhatsApp, aniž byste museli sahat po telefonu.

Zdroj náhledové fotografie: antonbe / Pixabay, zdroj: The Sun

Total
0
Shares