WhatsApp

WhatsApp nově umožňuje upravit zprávy do 15 minut od odeslání. Je to nejlepší funkce za poslední roky

  • Vývojáři vylepšují svou chatovací aplikaci
  • Nově ji naučili naprosto perfektní trik

Chatovací aplikace WhatsApp je neuvěřitelně populární a jen v Česku ji používá přes 600 tisíc lidí. Dnes vývojáři představili další funkci, po které uživatelé volali celou věčnost – editaci zpráv po odeslání.


Nepřehlédněte: Nebezpečný virus v českých telefonech! Lidé kvůli němu přichází o tisíce korun


WhatsApp získává editace zpráv

WhatsApp je jednou z nejpopulárnějších aplikací současnosti. Slouží k posílání zpráv, obrázků, hlasových nahrávek i videí, a to jednotlivcům i skupinám. V posledních několika měsících vývojáři do aplikace doplnili hned několik nových funkcí. Lidé mohou využívat například proxy připojení, roztomilé 3D avatary nebo vylepšené stavy. A teď na řadu přichází další úžasná vychytávka – nově lze zprávy po odeslání upravovat. 

Někdy se stane, že člověk udělá chybu, nebo si zkrátka něco rozmyslí. Právě v takových případech se hodí, že člověk může odeslanou textovku upravit. „Budete moci upravit překlep nebo do zprávy doplnit souvislosti. Chaty zkrátka od nynějška budete mít více pod kontrolou. Stačí odeslanou zprávu přidržet a v nabídce vybrat možnost „Upravit“, která je k dispozici po dobu 15 minut od odeslání zprávy,“ uvedli zástupci sociální sítě.

WhatsApp
Zdroj: WhatsApp

Vývojáři makají na plné obrátky

U upravených zpráv se zobrazí popisek „Upraveno“. Příjemce zprávy tak uvidí, že je zpráva upravená. Historii úprav ale neuvidí. Stejně jako tomu je u soukromých zpráv, médií a hovorů, zprávy i jejich úpravy jsou opatřeny koncovým šifrováním.

Editace byla dlouho požadovanou funkcí milionů uživatelů WhatsAppu, protože překlepu ve spěchu nebo trapného faux pas se občas dopustí úplně každý.

Zdroj náhledové fotografie: antonbe / Pixabay, zdroj: WhatsApp

Total
0
Shares