WhatsApp

WhatsApp dostává novou perfektní funkci. Všichni na ni dlouho čekali

  • WhatsApp se naučil další velmi praktickou funkci
  • Důležité zprávy vám nyní nezapadnou, můžete si je totiž připnout

Zástupci aplikace WhatsApp představili úplně novou funkci do své chatovací aplikace, kterou každý měsíc zapne 2,7 miliardy uživatelů. Díky připnutí důležitých zpráv vám už nikdy žádné sdělení neunikne.


Nepřehlédněte: Češi, používáte WhatsApp? Tuhle novou funkci musíte okamžitě vyzkoušet


WhatsApp umí připínat zprávy

Přímo v aplikaci WhatsApp nyní máte možnost připnout zprávu nahoru. To znamená, že se k ní můžete na jedno kliknutí vrátit, nepotřebujete listovat kilometry textovek do minulosti. Stačí na zprávě podržet prst a zvolit volbu připnout.

Zprávu můžete připnout ve skupinovém chatu i v chatu pouze s jedním kontaktem. Vybrat si můžete z několika možností: připnout krátkodobě na 24 hodin, připnout na 7 dní nebo až na 30 dní. Funkce je již v těchto dnech dostupná pro Android, iPhone i desktopovou verzi pro počítače se systémem Windows. Pokud k vám ještě nedorazila, neklesejte na mysli, aktualizace je distribuována postupně.

Dosud bylo možné zprávám pouze udílet hvězdičky, což ale není totéž. Oblíbené zprávy si můžete zobrazit ve speciálním okně s vaším kontaktem či ve skupině. A když už je řeč o kontaktech, již v minulosti WhatsApp přinesl funkci připnout kontakt. V nabídce kontaktů tím pádem můžete mít některé oblíbené kontakty připnuté úplně nahoře.

WhatsApp připnuté zprávy
Zdroj: Meta

Další novinky

WhatsApp přinesl v poslední době celou řadu zajímavých funkcí. Po oznámení zásadní změny designu aplikace pro Android byla například nedávno zpřístupněna dlouho očekávaná funkce, která umožňuje v jednom telefonu používat dva účty.

Tuhle funkci uživatelé ocení, když se potřebují přepínat mezi účty. Nyní už se nemusíte odhlašovat pokaždé, když potřebujete přepnout například mezi pracovním a osobním účtem, nemusíte u sebe neustále nosit dva telefony a ani se obávat, jestli zprávu odesíláte ze správného účtu (čísla).

Zdroj náhledové fotografie: Sara Kurfeß / Unsplash, zdroj: WhatsApp

Total
0
Shares