WhatsApp

WhatsApp dostává nálož novinek, po kterých uživatelé roky volali! Tady jsou

  • WhatsApp patří mezi nejpopulárnější aplikace planety
  • Služba nově dostává veledůležitý update
  • Nechybí reakce formou emoji a další novinky

WhatsApp patří mezi nejpopulárnější chatovací aplikace planety. Důkazem budiž fakt, že ho po celém světě využívají více než dvě miliardy lidí a s největší pravděpodobností mezi ně patříte i vy.

S novinkami se roztrhl pytel

Když pominu některé kontroverze, jichž byla platforma v minulosti součástí, hodí se říct, že vývojáři appce nedají ani na chvíli vydechnout. A jak nově informuje Android Central, nejinak tomu je i právě teď.

Po několikatýdenním beta testování jde konečně do oběhu veřejný update. Po sérii nedávno oznámených změnách, jakými jsou pozastavení/obnovení nahrávání, vizualizace vlnových příběhů, kontrola před odesláním, rychlejší přehráváni hlasovek apod., přichází další.


Nepřehlédněte: Revoluce cestování je v „tubě“. Hyperloop v Česku, ano či ne?


WhatsApp
Zdroj: Mika Baumeister, Unsplash

Ještě lepší WhatsApp

Nově jsou k dispozici reakce na zprávy formou oblíbených emotikonů (zatím pouze šest – např. smajlík nebo palec nahoru), jejichž počet se bude v dohledné době rozrůstat.

V rámci skupinových chatů lze celkově přidat až 512 uživatelů a WhatsApp nyní umožňuje odesílat datové soubory až do velikosti 2 GB. Mějte na paměti, že aktualizace je uvolňována postupně.

Zdroj náhledové fotografie: antonbe, Pixaba (ilustrační)

Total
22
Shares
1 komentář
  1. Jak si tu čtu autorovy články, tak ta kontrola před odesláním by se mu velmi hodila i tady. On si evidentně s něčím takovým hlavu neláme.

Comments are closed.