WhatsApp

WhatsApp chystá vůbec nejlepší novinku. Uživatelům se bude líbit

  • WhatsApp znovu vylepšuje
  • Potěší nejednoho uživatele

Oblíbená komunikační aplikace WhatsApp chystá další novinku. Nová funkce usnadní výrazně chatování, protože nabídne přepis hlasových zpráv.


Nepřehlédněte: Další nařízení EU. Všechna nová auta musí mít od července omezovač rychlosti


WhatsApp bude ještě lepší

WhatsApp je jednou z nejoblíbenějších chatovacích aplikací a celosvětově ji používají tři miliardy uživatelů. Společnost Meta tak aplikaci neustále modernizuje a vylepšuje. Nejnovější funkce se podle webu WABetaInfo, který se věnuje všem novinkám z aplikace vlastněné společností Meta, zaměřuje na vylepšení konverzací. Konkrétně se uživatelé brzy dočkají přepisu hlasových poznámek.

Funkci momentálně WhatsApp vyvíjí. „Pro přepisováních hlasových zpráv si uživatelé budou muset stáhnout 150 MB nových dat aplikace, která zajistí přepis s koncovým šifrováním,“ vysvětlil web. V podstatě půjde o to, že kdykoli vám někdo pošle hlasovou poznámku, nebudete muset vytahovat sluchátka nebo zprávu poslouchat někde mimo dosah ostatních lidí, aplikace ji přepíše do textové podoby.

WhatsApp
Zdroj: Sara Kurfeß / Unsplash

Nikdo zatím netuší, kdy se funkce v telefonech objeví. Víme však, že dorazí na iPhony i smartphony s operačním systémem Android. Kromě zefektivnění chatování se platforma vlastněná společností Meta snaží také vylepšovat design.

Zelená končí

WhatsApp momentálně pracuje na funkci, která uživatelům umožní měnit barvu chatů. V nabídce se objeví pět různých možností: zelená, modrá, černá, růžová a fialová. Nová funkce by měla být dostupná pro všechny v horizontu několika týdnů, až ji vývojáři pořádně otestují.

Zdroj náhledové fotografie: Mika Baumeister / Unsplash, zdroj: WABetaInfo, Mirror

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..