WhatsApp

Růžový WhatsApp realitou? Vývojáři populární aplikace zavedou zásadní změnu

  • Zelená ve WhatsAppu končí
  • Barvy budete moci měnit dle aktuální nálady

WhatsApp se může pochlubit více než třemi miliardami aktivních uživatelů měsíčně, což z něj činí jednu z nejoblíbenějších aplikací pro zasílání zpráv na světě. Navzdory velké popularitě však uživatelé touží po větších možnostech přizpůsobení, což je mezera, kterou často vyplňují konkurenti, jako je Signal nebo Telegram. Zdá se však, že velká změna je na obzoru, informuje server WABetaInfo.


Nepřehlédněte: iOS 18 přinese zásadní změnu v historii iPhonů. Ikony aplikací již nebudou svázány pravidly


WhatsApp se chystá vylepšovat

Společnost Meta se snaží svým uživatelům nabízet co nejlepší služby. Vývojáři WhatsAppu proto pravidelně přicházejí s novinkami, které výrazně usnadňují používání aplikace. Server WABetaInfo, jehož redaktoři se často pitvají v kódu neveřejných verzí, nyní upozornil na příchod šikovné funkce, kterou oceníme úplně všichni.

Podle expertů WhatsApp v nadcházející verzi umožní měnit barvu chatů. V nabídce se prý objeví pět různých možností: zelená, modrá, černá, růžová a fialová. „Jakmile si zvolíte barvu, stane se automaticky výchozím tématem chatu a podle toho se upraví tapeta i barva bublin,“ píše server WABetaInfo.

Odborníci společnosti WhatsApp podle všeho doufají, že nová funkce potěší všechny uživatele a přinese jim benefity. Dostupná pro všechny by měla být v horizontu několika týdnů, až ji vývojáři pořádně otestují.

WhatsApp
Zdroj: Sara Kurfeß / Unsplash

Funkce potěší nejednoho uživatele

A nebude to jediná výrazná změna, protože WhatsApp pracuje také na možnosti změnit barvu ikony aplikace. To přijde vhod všem, kteří jsou nespokojeni s tím, že je WhatsApp zelený. A když už hovoříme o zelené, tak chatovací aplikace nedávno zezelenala natolik, že se to lidem vůbec nelíbí.

Společnost Meta v prohlášení uvedla, že se WhatsApp snaží udržet moderní. Fanoušci a uživatelé aplikace však jsou jiného názoru. „Můj WhatsApp zrovna zezelenal. Chce se mi zvracet,“ napsal na sociální síti X jeden z uživatelů, kterého citoval deník Mirror. A nebyl jediný.

Zdroj náhledové fotografie: Mika Baumeister / Unsplash, zdroj: Phone Arena, WABetaInfo

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..