Vodafone, ilustrační foto

Vodafone nabízí neomezená data za bezkonkurenční cenu 499 korun

  • Neomezená mobilní data lze nyní pořídit za cenu 499 korun měsíčně
  • Podmínkou je pořízení balíčku s pevným internetem

Operátor Vodafone oznamuje zvýhodnění pro svůj tarif Neomezený Basic, který samostatně stojí 599 korun měsíčně, což je nejlepší nabídka na trhu pro samostatnou SIM. Při kombinaci s dalšími službami, např. pevným internetem, nově vyjde pouze na 499 korun.


Nepřehlédněte: Vodafone naděluje: Netflix na 3 měsíce jako dárek k Vodafone TV


Neomezená data pod pětistovku, s maximální rychlostí pod tisícovku

Neomezený Basic je startovací tarif pro každého, kdo příliš neřeší rychlost (2 Mb/s), ale chce si dopřát internet i neomezené volání a SMS. Kdo chce rychlost vyšší, může v kombinaci s pevným internetem získat dokonce ještě lepší nabídku: za 699 korun měsíčně tarif Neomezený Super a rychlost 10 Mb/s a za 999 korun Neomezený Premium, který nabízí neomezené volání, SMS, objem dat i neomezenou rychlost stahování.

„Nabídku pro jednotlivce, který hledá samostatnou službu, jsme letos výrazně zatraktivnili. Ať už jde o neomezená mobilní data nebo o pevný internet. U Vodafonu ale vždy platilo a platí, že to nejlepší získá zákazník kombinací služeb. Kdo si pořídí mobilní tarif, pevný internet a televizi, ušetří tak aktuálně spojením tisíce korun ročně. A například u kombinace neomezených tarifů pro tříčlennou rodinu dosahuje úspora dokonce přes 11 tisíc korun,“ vypočítává Simona Lišková, ředitelka marketingu společnosti Vodafone.

Total
3
Shares