Vodafone, ilustrační foto

Vodafone naděluje: Netflix na 3 měsíce jako dárek k Vodafone TV

  • Seriály i filmy zábavní služby Netflix mohou nyní zákazníci sledovat na účet Vodafonu
  • Kdo si totiž pořídí Vodafone TV, může ode dneška využít tříměsíční předplatné Netflixu jako dárek

Umožňuje to unikátní partnerství mezi Netflixem a Vodafonem. Zákazníci tak získají přístup k celosvětově úspěšným seriálům a filmům jako například Koruna, Stranger Things, The Witcher (Zaklínač) nebo Enola Holmes. Netflix je od loňska součástí televizní nabídky Vodafone TV a jde tak o první partnerství mezi Netflixem a mobilním operátorem v České republice.

„Zákazníci často chtějí, aby se televize přizpůsobovala jim a ne oni jí. Proto Vodafone TV nyní nabízí tříměsíční přístup k Netflixu jako dárek. Služba obsahuje velké množství seriálů, dokumenty a filmy světové produkce, některé z nich jinde než na Netflixu nenajdete. Aplikace pro Netflix už je předinstalovaná na set-top boxu Vodafone TV a pořady na Netflixu si navíc zákazník může pustit jedním zmáčknutím tlačítka s nápisem Netflix na televizním ovladači. Toto propojení přináší jednoduché řešení bez zbytečných starostí navíc,“ vysvětluje Quique Vivas.

Jak Netflix předplatné jako dárek aktivovat

Tříměsíční benefit si zájemce může vyzvednout od začátku února do konce března, a to buď proklikem z webové Vodafone samoobsluhy nebo z aplikace Můj Vodafone, případně přímo na vyhrazené webové stránce www.vodafone.cz/televize/netflix, kde se přihlásí pomocí čísla své služby Vodafone TV a administrátorským heslem. Používání Netflixu je bezesmluvní. Uživatel může kdykoliv přerušit své členství (pokud tak učiní během doby, kdy má aktivovaný benefit, členství se ukončí až po vypršení aktivovaného benefitu) a kdykoliv ho zase obnovit.

Total
0
Shares