Vodafone, ilustrační foto

Vodafone má nové neomezené tarify pro jednotlivce

  • Vodafone zcela změnil svou nabídku tarifů
  • Zlevnil a dává neomezená data

Vodafone přichází s novou nabídkou tarifů pro jednotlivce. Kdo si pořídí tarif s neomezeným voláním, SMS i objemem dat (download/upload max 10 MB/s), zaplatí měsíčně pouze 799 korun. Tarif s neomezenou rychlostí stahování dat ro opravdu náročné uživatele vyjde jednotlivce na 1 199 korun.


Psali jsme: Vodafone představuje menší SIM karty. V budoucnu přejde na eSIM


Stále přitom platí, že kdo bude kombinovat více služeb, získá ještě lepší ceny. I nyní je navíc připravená speciální letní akce: neomezená mobilní data pro jednotlivce nastálo za 599 korun.

Na kolik tarify přijdou?

První novinkou v nabídce je tarif Neomezený Super za 799 korun měsíčně, který si zákazník může pořídit samostatně a který obsahuje neomezené volání, SMS i neomezený objem mobilních dat. Nabízí přitom rychlost připojení 10 MB/s, to znamená dostatečné parametry i pro sledování filmů ve vysokém rozlišení nebo třeba pro pracovní videohovory.

Druhá novinka Vodafone

Druhou novinkou je tarif Neomezený Premium 5G. Oproti prvnímu zmíněnému se liší tím, že navíc přináší i neomezenou rychlost připojení. Tu si zákazníci mohou užít zejména v nové 5G síti, kterou Vodafone pokrývá už více než 3,5 milionů zákazníků. Cena tarifu je 1 199 korun měsíčně. V obou případech platí: s pevným internetem od Vodafonu vyjdou tarify ještě levněji.

Total
17
Shares