Vivo X90 Pro

Vivo X90 Pro: Nástřel specifikací vypadá famózně! Fotoaparát stejný jako u Xiaomi 12S Ultra

  • Populární čínská značka chystá další telefon
  • Bude to Vivo X90 Pro, a je na co se těšit
  • Smartphone by měl dorazit zkraje 2023

Vivo poučeno z let minulých (co si budeme…, vlajkové telefony značka v ČR dlouho neuváděla) letos i v Česku představilo vlajkový telefon Vivo X80 Pro (recenze). A ten si nevedl vůbec zle, vlastně naopak, šlo o hodně dobrý smartphone s vynikajícím fotoaparátem.

Momentálně se však veškerá pozornost technologických fandů a nadšenců upíná na jeho nástupce. Tím by měl být Vivo X90 Pro, a dle prvního nástřelu specifikací a výbavy se dá tušit, že výrobce bude hodně vylepšovat, informuje Gizmochina.


Nepřehlédněte: Obluda na nebi: Největší letadlo na světě Roc vystoupalo při testu do rekordní výšky


Vivo X80 Pro RECENZE
Ilustrační / Zdroj: FONETECH.CZ

Vivo X90 Pro

Rozměry by měly zůstat zachovány, tzn. nějakých 16,5 cm na výšku. Pod kapotou bude tikat stále ještě nepředstavený vlajkový křemík Snapdragon 8 Gen 2 (tuším, že premiéra v listopadu) spolu s 12 GB RAM a 512 GB paměti.

Nabobtná i baterie. Ta nabídne kapacitu 5 000 mAh, rychlé 100W drátové i 100W bezdrátové nabíjení stejně jako nejnovější operační systém Android 13.

Stran fotoaparátů vsadí Vivo na stejný snímač jako konkurenční Xiaomi 12S Ultra, tj. 1″ 50Mpx IMX989 od Sony, který doplní 48Mpx širokáč, dále 12Mpx teleobjektiv s gimbalem plus zatím nespecifikovaný periskop. Premiéra by měla proběhnout zkraje roku 2023.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ

Total
0
Shares