Vivo X80 Pro RECENZE

Vivo X80 Pro dostává srpnovou aktualizaci. Update přináší větší výdrž i lepší foťák

  • Vivo X80 Pro je parádní telefon
  • Má osobitý design i super foťák
  • V Česku konečně i srpnový update

Aktuální vlajkový model Vivo X80 Pro (recenze) je stále ještě horkou novinkou. Nabízí osobitý design (myšleno z pohledu zad a masivního fotomodulu), vysoký výkon díky procesoru Snapdragon 8 Gen 1, fantastický LTPO 3.0 a zejména vynikající fotoaparát.

Perfektní Vivo X80 Pro

Samo sebou mu nechybí moderní funkce i příkladná konektivita včetně rychlého drátového i bezdrátového nabíjení. De facto až na pár drobností jde o velmi povedený smartphone. Ale jak je na tom s podporou?

V době psaní recenze na Vivo X80 Pro přišla čerstvá aktualizace s několika vylepšeními (zvuk, systém, fotoaparát) a červnovými záplatami. Jak jsem však avizoval v tomto článku, od té doby bylo ze strany výrobce doslova ticho po pěšině.

Ať už dílem mé kritiky, náhody nebo zkrátka proto, protože čínský brand měl na pilno a na české uživatele (trestuhodně) zapomněl, srpnová aktualizace je konečně venku!


Nepřehlédněte: Vivo TWS 2 ANC RECENZE: Skvělá bezdrátová sluchátka sráží maličkosti


Lepší výdrž i fotoaparát

Pár set megabytový balíček s označením PD2185BF_EX_A-12.0.12.12.w30.V000L1 vylepšuje výkon, stabilitu i výdrž (zejména přes noc zmizí pouze 1, 2 % baterie).

Optimalizace se dočkalo i síťové připojení stejně jako softwarový processing hlavního fotoaparátu, tj. přirozenější a detailnější bokeh a z mého pohledu i ostření, respektive přeostřování, které je nyní doslova bleskové. A samo sebou nesmí chybět srpnové bezpečnostní záplaty.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ

Total
0
Shares
3 komentářů
  1. Nevím, jestli jsem něco udělal po aktualizaci špatně, ale fotky jsou výrazně horší, jako kdyby zůstal foťák zaseklý na tom nejhorším objektivu, strašná komprese, nedoostřeno, všude artefakty.

    1. Něco je špatně. Zkus udělat reset nastavení fotoaparátu. Když mi cypovala S21 Ultra, tak to vždy pomohlo 😂

Comments are closed.