Pixel 6

Víme vše! Google Pixel 8a nově tak detailně, až vás to posadí na zadek

  • Představení Pixelu 8a je na spadnutí
  • Telefon bude lákat na mezigenerační vylepšení
  • Prim bude hrát čistý Android a fotoaparát

Pokud jde o připravovaný Pixel 8a, lze bez skrupulí říct, že víme vše! Holt, žijeme v digitálním věku a zvláště díky šikovným šťouralům, internetu a sociálním sítím se prostě nic dlouho neutají.


Nepřehlédněte: Microsoftu chystá nepopulární krok. Za aktualizace Windows 10 se bude brzy platit


Google Pixel 8a

Stává se to pravidelně a Google není výjimkou. Specifikace nového cenově dostupného Pixelu unikly dlouho před oficiální premiérou. Víme také, jak bude telefon vypadat, a to i díky samotnému výrobci, který telefon ukázal v reklamě určené pro trh ve Spojených státech.

Dnes pro vás máme několik nových snímků Pixelu 8a, které ukazují zadní i přední stranu barevné varianty Obsidian (protože tak Google dnes rád říká černé). Pohled na zadní stranu je v podstatě takový, jaký byste očekávali: z jedné strany na druhou přechází kultovní „hledí“, v němž jsou umístěny dva fotosnímače a soustava LED, níže už je vidět jen minimalistické logo G, značící výrobce Google.

Pokud smartphone otočíme, uvidíme čelní stranu, kde se bohužel nacházejí poměrně tlusté postranní rámečky, upoutá také poměrně velká brada, tedy část pod displejem. Na druhou stranu, Googlu to pravděpodobně projde, protože většina lidí bude chválit software telefonu (čistý Android) a kvalitu fotoaparátu. A ve srovnání s modelem Pixel 7, který nahradí, nejsou rámečky zase tak „hrozné“.

Prim bude hrát čistý Android a fotoaparát

Když už jsme u srovnání s předchůdcem, rohy smartphonu jsou tentokrát rozhodně zaoblenější. Kromě barvy Obsidian se očekává, že Pixel 8a bude prodáván také v provedení Porcelain (bílá) a Bay (modrá).

Co se specifikací týče, smartphone dostane 6,1palcový 120Hz OLED displej, 128/256GB úložiště, hlavní fotoaparát s rozlišením 64 Mpx a optickou stabilizací obrazu, 4 500mAh baterii s podporou 27W kabelového nabíjení a procesor Tensor G3, který se postará o přemíru výkonu.

Zdroj náhledové fotografie: Daniel Romero / Unsplash, zdroj: GSMArena

Total
0
Shares