PS5

Víme, kdy se na pultech obchodů objeví nex-gen konzole PlayStation 5

  • Známe dostupnost PS5
  • Dorazí už v listopadu
  • Potvrdí se dříve prozrazené ceny?

O nové next-gen konzoli PlayStation 5 už víme úplně vše. Ještě donedávna byly tajemstvím informace o přesné dostupnosti a ceně. Ale ani to už neplatí.  Obě tyto informace totiž právě unikly na internet.

Nečekaně brzy

Dosud jsme věděli pouze to, že PS5 stihne předvánoční a vánoční trh, přesné datum ovšem Sony nezveřejnilo. Naštěstí pro nás je o dni, kdy se konzole dostane do obchodů, informován IronManPS5, který prozradil, že se tak stane v sobotu 14. listopadu.

PS5 | foto: Sony

Ve dvou verzích

Připomeňme, že základní model PlayStationu 5 bez optické mechaniky by měl stát 399 eur, tedy v přepočtu 10 499 Kč. Pokud si brousíte zuby na verzi s mechanikou, která bude pravděpodobně mezi hráči vyhledávanější, tak si připravte 499 eur, což je v přepočtu asi 13 499 korun. Ceny už dříve prozradil prodejce Amazon. Sluší se zmínit, že Sony zatím oficiální ceny své nové konzole úzkostlivě tají.

KIromě samotné konzole vyšle společnost Sony do obchodů na podzim i hodaté příslušenství, které ke konzoli bude možné dokoupit. Konkrétně půjde o HD kameru, dálkový ovladač a Pulse 3D bezdrátová sluchátka.

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Doufam take ze bude ps5 mit VR bylo byto top!! To mne nejvic zajima jestli vubec jestli je to nekde psano tak mne opravte ja zatim vim jak vypada a jaka cena bude neofic. Ale zatim sem plne spokojen

Comments are closed.