Bigfoot

VIDEO: Tohle je prý důkaz, že Bigfoot opravdu existuje! Nebo jde o dokonalý podvrh?

  • Důkaz, nebo podvrh? Lidé na internetu horlivě diskutují o novém videu
  • To zachycuje Bigfoota, který prchá lesem před televizním štábem

Uživatele internetu přivádí k šílenství nové video natočené termokamerou, které zachycuje Bigfoota, jak se před televizním štábem ukrývá v lese.


Nepřehlédněte: Máme první snímek supermasivní černé díry Sagittarius A*, jásají vědci. Vypadá jako kobliha, ale spolkne i celou planetu


Pozor, je tu Bigfoot

Na internetu se šíří nové virální video, které má dokazovat existenci mytického stvoření. Lidé pátrají po legendárním Bigfootovi už celá desetiletí, ale zatím se nedokázala jeho existence oficiálně dokázat, ačkoli na internetu najdeme spoustu fotek a videí.

Příznivci neznáma jsou teď přesvědčeni o tom, že nová epizoda seriálu Expedition Bigfoot přinesla důvěryhodný důkaz o existenci tohoto tvora. Na záběrech je vidět, jak tým výzkumníků zachytil tepelný signál neznámé dvounohé bytosti v lese ve státě Washington. Expedici tvořili antropoložka Mireyu Mayorová, Bryce Johnson, Ronny LeBlanc a Russell Acord. Všichni se pátráním po Bigfootovi zabývají roky.

Klip byl sdílen na fóru Reddit r/Bigfoot, kde si jsou nadšenci jisti, že jednou provždy dokazuje, že stvoření opravdu existuje. „Vypadá jako skutečný Bigfoot,” napsal jeden člověk. „Nejlepší důkaz, jaký jsem zatím viděl. Obnovil jsem svou víru v možnost existence Bigfoota. Začínal jsem ztrácet naději,“ přidal další.

Dron s termokamerou

Tým k zachycení záběrů použil několik vojenských hlídkových dronů napojených na sledovací senzory nastavené tak, aby zaznamenávaly pouze pohyb čehokoli vážícího více 136 kilogramů.

Nevěříme, je to podvrh

Přesto se najdou lidé, kteří o klipu pochybují. „To vypadá docela zajímavě. Určitě bych řekl, že je to buď Bigfoot, nebo člověk, vzhledem k tomu, jak mává paží,“ uvádí se v jednom komentáři. Další pak napsal: „Mohl to být člen posádky (nebo někdo, kdo se je snažil podvrhnout)? Pokud ne, pak si myslím, že investice do pokročilých technologií v této show se konečně začínají vyplácet.“

Někteří však mají jasno: Podobné pořady jsou zavádějící a klamou lidi. A co si o videu myslíte vy? Skutečně zachycuje Bigfoota?

Total
0
Shares