UFO, meteorit, objekt

VIDEO: Podařilo se zachytit UFO? Američan natočil podivný objekt

  • Mladík ve Spojených státech natáčel bouři, když zachytil něco podivného
  • Řítilo se to přímo k zemi! Jednalo se o mimozemskoun loď?

Bouřky lidstvo od nepaměti fascinují. Jsou krásné a děsivé zároveň. Mnoho lidí je proto pozoruje, ať už ze strachu nebo pro pohled na dokonalou nebeskou symfonii blesků a hromů. Nedávná bouře v Texasu s lidmi otřásla ale ze zcela jiného důvodu. Na obloze se totiž zničehonic objevil záhadný objekt, který se vysokou rychlostí řítil k zemi.


Nepřehlédněte: Mimozemšťané na Marsu? Vozítko Curiosity vyfotilo na rudé planetě vchod do jeskyně


Bylo to UFO nebo moucha? Lidé netuší

K neobvyklé události došlo ve městě Lone Star v Texasu, kde jeden mladík, kterého odjakživa bouřky přitahují, natočil něco, o čem někteří okamžitě začali spekulovat, že je havarovaná mimozemská loď. „Nahrával jsem bouři a nemyslím si, že to vypadá jako blesk,” napsal autor videa jménem Conner na Redditu.

V diskuzi se okamžitě strhla pořádná měla. Komentující se ve většině případů přikláněli k tomu, že se jedná o meteorit, jenže Connor si myslí, že „padá“ až příliš rychle a tak to vesmírný balvan určitě nebude.

Was recording this storm pass by and saw this I didn’t think it looked like lightning 5-2-22 from UFOs

Jiní komentující mu pak v reakci odepsali, že se jedná o brouka nebo kulový blesk. „Jsem otevřen jakýmkoli návrhům, co by to mohlo být nebo co to bylo. V nejlepším případě to byl meteorit a v nejhorším invaze mimozemšťanů,“ uvedl Connor a dodal, že bouřku nahrával na mobilní telefon iPhone 12 Max.

Nadoblačný blesk elf

O havárii kosmické lodi se ale ani tentokrát bohužel nejednalo. Ve skutečnosti šlo nejspíše o vzácný nadoblačný blesk nazývaný elf. Název elf pochází z anglické zkratky ELVE. Jedná se o krátkou dobu trvající elektrický výboj, který vzniká asi 100 kilometrů nad povrchem Země, tedy v ionosféře.

Zdroj náhledové fotografie: DilanArezzo / Pixabay

Total
0
Shares