Video, které je senzací internetu. Druhý nejlepší hráč hráč Call of Duty se omylem natočil při podvádění ve hře

  • Jeden z nejlepších hráčů střílečky Call of Duty Vanguard má velký problém
  • Během svého streamu byl přistižen, jak v utkání proti protivníkům podvádí

I když podle průzkumů používá cheaty méně než jedno procento hráčů, s jejich následky se musí vypořádávat všichni, i profesionálové. Během živého streamu počítačové střílečky Call of Duty Vanguard se jeden z nejlepších hráčů světa sám omylem usvědčil z toho, že používal podvodnou aplikaci, která mu zajistila neférové výhody oproti soupeřům.


Nepřehlédněte: Jak zjistíte, zda soubor, který se chystáte stáhnout, není zavirovaný? Tento geniální trik určitě neznáte!


Cheater, cheater!

Cheateři se v posledních letech hodně řeší. Jejich prohřešky vedou k banování, společenské ostrakizaci a někdy téměř k mezinárodním incidentům. Jednou z nejpostiženějších značek je pak série stříleček Call of Duty, která s tímto problémem marně bojuje už od prvního dílu. Bohužel marně. Situace je natolik vážná, že už začala prorůstat i do profesionální scény.

Zase to Call of Duty

V uplynulých dnech se stala věc nevídaná. Hráč vystupující pod přezdívkou pplehx se sám usvědčil z toho, že podvádí. Samozřejmě omylem! Během streamu z Call of Duty Vanguard ho zradil vlastní mozek, zapomněl cheatovací aplikaci vypnout, a tak bylo na okamžik poznat, že při hraní používá wallhack.

Pokud nevíte, o co se jedná, tak wallhack ukazuje polohu protihráčů za zdí. Tomu, kdo ho používá, propůjčuje obrovskou taktickou výhodu. Víte totiž, kde přesně se protivník nachází.

Hraje to na omyl

Situace je o to vážnější, že šlo o druhého nejlepšího hráče podle žebříčku. Pplehx se později k cheatu přiznal a dokonce uvedl, že za aplikaci zaplatil. Prý chtěl ve hře co nejdříve získat cennou diamantovou kamufláž a na to, že by mu podvádění mohlo pomoci v žebříčku nejlepších hráčů, vůbec nepomýšlel. S podvody prý nadobro skončil. Otázka zní: uvěří mu to někdo?

Total
0
Shares
2 komentářů
  1. Je to hovno. To, že neumí hrát není hanba, každý nemá talent, ale podvádějí je špatné. Nejen, že kazí požitek ze hry sobě, ale i ostatním. Hraní je o zábavě, nikoli o úspěchu. I když to hovno podvádí, na ty opravdu dobré hráče stejně, ale nemá.

  2. Tu kravinu se skinem bych mu i sežral (pokud to nejde koupit) – ale rozhodně to měl dělat mimo stream… (Hold šetřil čas… Teď ho bude mít asi dost 😀

Comments are closed.