WhatsApp

Věděli jste, že vám WhatsApp zruší účet? Abyste tomu zbránili, z mobilu musíte smazat tyto dvě aplikace!

  • Z mobilu musíte smazat dvě aplikace
  • Jinak vám přestane fungovat WhatsApp

Možná to nevíte, ale už brzy přijede o možnost používat WhatsApp. Důvod? Provinili jste se tím, že v telefonu máte tyto dvě aplikace – obě tvůrcům populárního kecálka leží v žaludku.


Nepřehlédněte: Volkswagen odmítl sledovat auto s uneseným dítětem, dokud si jeho majitel neobnoví předplatné GPS služby


Tenhle WhatsApp rychle smažte!

Oblíbená chatovací aplikace WhatsApp přichází s radikálním opatřením. A má pro to pádný důvod. Zatočit chce s těmi, kteří využívají její neoficiální verze, které se tváří jako originál, ale nejsou jím. 

Vývojářům WhatsAppu to vadí a uživatelům doporučují, aby je ze svých smartphonů okamžitě odstranili, jinak riskují, že jim bude účet zablokován. Pokud máte v telefonu stažený WhatsApp Plus a GB WhatsApp, hrozí vám velký průšvih. Jednoho dne se můžete probudit a na svůj účet už se nedostanete – nikdy.

Na první pohled by se mohlo zdát, že jde o čirou žárlivost autorů oficiální aplikace, ale je tomu přesně naopak. Vývojáři nedoporučují obě aplikace používat z důvodu, že obsahují zadní vrátka a jsou pro uživatele vysoce nebezpečné.

Přece byste nechtěli, aby vám někdo ukradl citlivé údaje, že? Třeba přístupové údaje k bankovnictví, e-mailu nebo profilům na sociálních sítích.

WhatsApp p
Zdroj: Sara Kurfeß / Unsplash

Co je problém? Naivita uživatelů!

I v tomto případě lákají podvodníci své oběti na vymyšlené funkce, které oficiální aplikace nenabízí. Mnoho lidí se na tento fígl, který je ohraný jako stará gramofonová deska, bohužel snadno nachytá.

Pokud tedy ve svém telefonu používáte neoficiální aplikaci WhatsApp, je ten nejvyšší čas ji odinstalovat. Místo toho nainstalujte oficiálního klienta z obchodu Google Play nebo Apple App Store. Je zcela zdarma a nehrozí, že vám smažou účet!

Zdroj náhledové fotografie: antonbe / Pixabay, zdroj: GizChina

Total
0
Shares