Nový iPhone SE klepe na dveře

Věděli jste, že iPhone umí odesílat neviditelné zprávy? Poradíme, jak na to

  • Málokdo o tom ví, ale na iPhonech můžete svým přátelům odesílat neviditelné zprávy. 
  • Kde funkci najdete a co dalšího iMessage nabízí?

Aplikace Zprávy na iPhonu funguje jednak jako aplikace vhodná pro odesílání SMS, ale jednak také jako klient pro chatování v rámci platformy iMessage. A tam existuje hned několik fíglů, jak poslat svou zprávu zábavnější a možná i bezpečnější formou.


Nepřehlédněte: Nejotravnější věc na WhatsAppu končí! Vše mění příchod vymodlené funkce


iPhone umí odesílat skryté zprávy

Pokud se rozhodnete odeslat zprávu svému kamarádovi či kolegovi přes iMessage, máte několik možností, jak to provést. Buď jednoduše napíšete znění zprávy do vyhrazeného pole a stisknete odeslat. Když ale prst na modrém tlačítku odeslat podržíte, objeví se před vámi sada efektů a triků, jak ji odeslat jinak, zábavněji a bezpečněji.

Za zmínku rozhodně stojí „Neviditelný inkoust“, díky kterému adresátovi přijde zpráva zakrytá speciálním efektem a aby si ji zobrazil, musí inkoust setřít. Nejen, že to vaší textovce přidává jistou úroveň zabezpečení, ale zároveň jde i o příjemné ozvláštnění, které iMessage skrytě nabízí.

Apple iPhone 15
Zdroj: Thai Nguyen / Unsplash

Další efekty

Kromě neviditelné zprávy můžete odeslat zprávu s bouchnutím, hlasitě důraznou zprávu, popřípadě mírnou zprávu, která se teprve zvětší.

Kromě těchto efektů na jednotlivých zprávách můžete svým kontaktům odesílat také zprávy s efektem přes celou obrazovku. Například ozvěnu, zvýraznění reflektorem, balonky, konfety, velké nafukovací srdce, laserový efekt, ohňostroj nebo prskavku.

Více efektů aplikace iMessage v tuto chvíli nenabízí. Nicméně každý uživatel má možnost je využívat na všech zařízeních v rámci jablečného ekosystému, včetně počítačů Mac, tabletů iPad a chytrých hodinek Apple Watch.

Zdroj náhledové fotografie: Michael Weidemann / Unsplash, zdroj: Apple

Total
0
Shares