iPhone 13 Pro

Apple musí ve Francii nabízet iPhone 13 spolu se sluchátky

  • Novou řadu iPhone 13 Apple představil v září
  • I letos se bohužel obejde bez dalších propriet
  • Ve Francii v balení nechybí EarPody

Zbrusu nová modelová řada iPhone 13 láká na pestrou paletu barev, různé velikosti i výbavu. Co na tom, že těch významných novinek je poskrovnu, Apple zkrátka letos hraje na jistotu. Šance, že by přestřelil, je však malá nebo žádná. Už  s ohledem na stabilní posilování dodavatelského řetězce v průběhu letošního roku je jasné, že se tyto telefony prodávají samy.


Nepřehlédněte: iPhone 14 dostane paměť jako výkonnější počítač


iPhone 13 i se sluchátky

Mimoto, pryč je loňský přešlap v podobě chybějící nabíječky a sluchátek v balení. To, kvůli čemu uživatelé před rokem výrobci spílali, dnes už nikdo neřeší. Značka si stále trvá na tom, že zelená politika je prioritou a z určitého úhlu pohledu není důvod jí to vyčítat. Že s tímto krokem souvisí i několik diskutabilních „ale“, nemá nejspíš smysl opakovat.

Každopádně, jinak je tomu ve Francii, kde Apple sluchátka v balení prostě vynechat nesmí. Můžou za to francouzské zákony, které výrobce kvůli magnetickému záření zavazují dodávat s telefony špunty nebo headsety. Takže pokud si tamní zákazník zakoupí nový iPhone 13, dostane ho i s AirPody.

Total
23
Shares